Bournemouth vs Blackburn, wynik meczu - 0-2

Bournemouth vs Blackburn wynik meczu 0-2.

Po pierwszej połowie spotkania między Bournemouth a Blackburn wynik to 0-1. Końcowy wynik meczu to 0-2.

W dniu 2021-12-11 15:00 na obiekcie sportowym Vitality Stadium rozegrał się znakomity mecz ligi Championship kolejki 22. Na przeciw siebie stanęły Bournemouth i Blackburn.

Gole strzelali: Ben Pearson 21' 0-1 Jan Paul van Hecke 65' 0-2 Joe Rothwell

Żółte kartki Bournemouth: Lewis Cook 38' Jack Stacey 55' Emiliano Marcondes 62'

Żółte kartki Blackburn: Ben Brereton 42' Jan Paul van Hecke 86' Joe Rothwell 90' John Buckley 90'

Czerwone kartki Bournemouth:

Czerwone kartki Blackburn:

Główny arbiter meczu to Simon Hooper, England. Asystowało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Bournemouth stanie naprzeciw Middlesbrough, następne spotkania z drużynami QPR i Cardiff. Kolejno natomiast Blackburn zmierzy się z Birmingham. Następne mecze zagra z drużynami Hull City i Barnsley.

Dzisiaj oddani kibice śledzą pasjonujące poczynania, które mają miejsce w lidze Championship. Ciekawe drużyny piłkarskie i zawodnicy tacy jak Lewis Cook Ben Brereton nieraz zapewniły pierwszorzędnym sympatykom emocje z najwyższej półki. Ustawicznie zdarzają się idealne sytuacje podbramkowe i asysty, ostre faule kończące się żółtym kartonikiem, które gwarantują niesamowite wrażenia z meczu. Interesujące potyczki między drużynami bywają bardzo zażarte, nie często okazuje się jednoznacznie, że są to spotkania statyczne. Serdecznie zachęcamy każdego fana futbolu, żeby śledzić każdego dnia zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich orazprzeglądać spotkania piłkarskiej znakomitej ligi Championship i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli. Bournemouth oraz Blackburn jak ich udział w lidze Championship zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie "live" tych doświadczonych piłkarzy oraz spektakularnej walki między nimi na historycznym stadionie, Vitality Stadium.