Spotkanie Stoke City vs Blackburn zakończone wynikiem 0-1 na stadionie bet365 Stadium

Dnia 2021-11-27 15:00 na stadionie bet365 Stadium rozegrał się znakomity mecz ligi Championship kolejki 20. Na przeciw siebie stanęły Stoke City i Blackburn.

Po pierwszej połowie meczu między Stoke City a Blackburn wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-1.

 

Gole strzelali: R. Khadra 52' 0-1 J. Buckley

Żółte kartki Stoke City: Jacob Brown 60' Adam Davies 74' James Chester 75' Ben Wilmot 90'

Żółte kartki Blackburn: Tyrhys Dolan 74' Ryan Nyambe 81' Harry Pickering 89' Ben Brereton 90'

Czerwone kartki Stoke City:

Czerwone kartki Blackburn:

Sędzią głównym tego spotkania był Tim Robinson, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Stoke City stawi czoła QPR, następne spotkania z drużynami Middlesbrough i Coventry a Blackburn z Preston. Następne mecze zagra z drużynami Bournemouth i Birmingham.

Wierni fani futbolu śledzą ekscytujące potyczki w lidze Championship. Liczące się drużyny piłkarskie i piłkarze tacy jak Jacob Brown Tyrhys Dolan nieraz zaserwowały fantastycznym sympatykom wrażenia z najwyższej półki. Niesamowite zmagania między graczami zdarzają się nader zażarte, nie często bywa, iż są to potyczki nudne. Zdarzają się bezlitosne sytuacje na faul zakończone czerwoną kartką, idealne gole czy asysty, które zapewniają dreszcz emocji z oglądanego widowiska futbolowego. Warto więc śledzić spotkania sportowe pasjonującej ligi Championship, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i przeglądać zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych. Stoke City i Blackburn i ich udział w Championship gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wszechstronnych sportowców i ich zmagań na historycznym stadionie, bet365 Stadium.