Dnia 2021-10-16 14:00 miało miejsce spotkanie pomiędzy Blackburn oraz Coventry zakończone wynikiem 2-2

Blackburn vs Coventry, wynik 2-2.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Blackburn i Coventry wynik to 2-0. Końcowy wynik spotkania to 2-2.

W dniu 2021-10-16 14:00 na obiekcie sportowym Ewood Park rozegrał się znakomity mecz futbolowy ligi Championship kolejki 12 pomiędzy Blackburn a Coventry.

Gole strzelali: J. Rothwell 39' 1-0 S. Gallagher S. Gallagher 45' 2-0 J. Rothwell T. Walker 62' 2-1 T. Kane T. Kaminski 68' 2-2

Żółte kartki Blackburn: John Buckley 28' Jan Paul van Hecke 73'

Żółte kartki Coventry: Todd Kane 79' Gustavo Hamer 90'

Czerwone kartki Blackburn:

Czerwone kartki Coventry:

Sędzią głównym tego spotkania był Matt Donohue, England. Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Blackburn stawi czoła QPR, następne spotkania z drużynami Reading oraz Derby. Kolejno natomiast Coventry zmierzy się z Preston. Następne mecze zagra z drużynami Derby oraz Hull City.

Wierni fani futbolu śledzą bardzo ciekawe starcia, które tyczą się ligi Championship. Fascynujące piłkarskie zespoły z tej ligi oraz zawodnicy tacy jak John Buckley Todd Kane wielokrotnie zapewniają wyborowym sympatykom emocje zapadające w pamięć. Potyczki pomiędzy drużynami ligowymi są bezkompromisowe, nie często okazuje się ostatecznie, iż potyczki nudzą. Ustawicznie trafiamy na bezlitosne sytuacje z faulem, przechodzące do historii asysty oraz bramki dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Gorąco zachęcamy, żeby przeglądać zapowiedzi przyszłych emocjonujących zmagań futbolowych,przeglądać spotkania piłkarskiej pasjonującej ligi Championship oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. Blackburn i Coventry jak ich udział w Championship gwarantuje super emocje i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie jak Ewood Park.