Mecz Blackburn - Blackpool zakończony wynikiem 1-0 na obiekcie Ewood Park dnia 2023-02-21 19:45

Blackburn - Blackpool wynik spotkania 1-0.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między Blackburn a Blackpool wynik to 1-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-0.

W dniu 2023-02-21 19:45 na stadionie Ewood Park rozegrał się mecz ligi Championship kolejki 29. Zmierzyły się Blackburn i Blackpool.

Gole strzelali: T. Dolan 31' 1-0 S. Thomas

Żółte kartki Blackburn: Tyrhys Dolan 49' Callum Brittain 80' John Buckley 90'

Żółte kartki Blackpool:

Czerwone kartki Blackburn:

Czerwone kartki Blackpool:

Główny arbiter spotkania - Dean Whitestone, England. Asystowało mu trzech doświadczonych sędziów. W następnym spotkaniu Blackburn stanie naprzeciw Leicester, następne spotkania z drużynami Sheffield Utd i Stoke City. Kolejno natomiast Blackpool z Burnley. Następne mecze zagra z drużynami Bristol City i QPR.

Coraz częściej zauważamy, że mnóstwo kibiców śledzi ekscytujące potyczki, które startują w lidze Championship. Interesujące futbolowe zespoły i piłkarze tacy jak między innymi Tyrhys Dolan niejednokrotnie zagwarantowały wyborowym miłośnikom wiele emocji. Trafiamy na bezwzględne sytuacje z faulem kończące się wielokrotnie czerwoną kartką, niezwykłe asysty i bramki gwarantujące smaczku całemu wydarzeniu. Zmagania między zawodnikami z ligi są bardzo bezkompromisowe, rzadko bywa, że są to zmagania statyczne. Zachęcamy, żeby przeglądać zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i oglądać mecze futbolowe emocjonującej ligi Championship. Uczestnictwo takich legendarnych drużyn jak Blackburn oraz Blackpool z ligi Championship gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie na żywo tych doświadczonych piłkarzy oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Ewood Park.