Mecz Blackpool vs Blackburn, wynik 2-1

W dniu 2021-10-02 14:00 na stadionie Bloomfield Road rozegrał się interesujący mecz futbolowy ligi Championship kolejki 11 pomiędzy Blackpool a Blackburn.

Pierwsza połowa meczu między Blackpool a Blackburn zakończyła się wynikiem 2-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 2-1.

Gole strzelali: S. Lavery 4' 1-0 K. Anderson J. Yates 24' 2-0 B. Brereton 50' 2-1 J. Buckley

Żółte kartki Blackpool: M. Ekpiteta 46' R. Wintle 88' J. Bowler 90'

Żółte kartki Blackburn: D. Ayala 25'

Czerwone kartki Blackpool:

Czerwone kartki Blackburn:

Główny sędzia spotkania to Josh Smith, England. Pomagało mu trzech sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Blackpool stanie naprzeciw Nottingham Forest, następne spotkania z drużynami Reading i Preston. Kolejno natomiast Blackburn zmierzy się z Coventry. Następne mecze zagra z drużynami QPR i Reading.

W dzisiejszych czasach wierni fani śledzą starcia, które startują w lidze Championship. Złożone z uzdolnionych zawodników piłkarskie zespoły i zawodnicy jak M. Ekpiteta D. Ayala systematycznie zapewniają kapitalnym entuzjastom wiele zapierających dech w piersiach emocji. Nieustannie zdarzają się nieprzepisowe faule zakończone czerwoną kartką, książkowe asysty i bramki dodające wyjątkowe wrażenia z meczu. Zmagania między drużynami futbolowymi są niezwykle zagorzałe, nie często bywa, że są to zmagania nużące. Serdecznie zachęcamy, żeby śledzić wydarzenia piłkarskiej znanej ligi Championship, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich. Blackpool oraz Blackburn oraz ich udział w lidze Championship zapewnia super emocje oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie na żywo tych doświadczonych piłkarzy oraz widowiskowej walki między nimi na historycznym stadionie jak Bloomfield Road.