Mecz między Blackburn oraz Blackpool na stadionie Ewood Park dnia 2022-04-09 14:00: wynik 1-1

Blackburn - Blackpool 1-1. W dniu 2022-04-09 14:00 na stadionie Ewood Park rozegrał się mecz ligi Championship kolejki 41 pomiędzy Blackburn a Blackpool.

Po pierwszej połowie meczu między Blackburn a Blackpool wynik wynosił 1-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

 

Gole strzelali: S. Gallagher 10' 1-0 T. Kaminski M. Ekpiteta 48' 1-1

Żółte kartki Blackburn: Sam Gallagher 63' Harry Pickering 80'

Żółte kartki Blackpool: Kenneth Dougall 44' Callum Connolly 90' Josh Bowler 90'

Czerwone kartki Blackburn:

Czerwone kartki Blackpool:

Sędzią głównym tego spotkania był Matt Donohue, England. Asystowało mu trzech doświadczonych sędziów. W kolejnym spotkaniu Blackburn zmierzy się już z Peterborough, następne spotkania z drużynami Stoke City oraz Preston. Kolejno natomiast Blackpool podejmie West Brom. Następne mecze zagra z drużynami Birmingham oraz Luton.

Oddani kibice śledzą poczynania, które dotyczą ligi Championship. Uzdolnione piłkarskie zespoły oraz piłkarze tacy jak Sam Gallagher Kenneth Dougall niejednokrotnie zapewniły własnym sympatykom emocje z najwyższej półki. Zmagania między drużynami ligowymi bywają zagorzałe, niezwykle rzadko bywa definitywnie, iż są to spotkania statyczne. Natrafiamy na idealne asysty oraz sytuacje podbramkowe, bezlitosne sytuacje z faulem, które zapewniają wspaniałe wrażenia z meczu. Warto więc śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych ligowych meczów futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz przeglądać spotkania piłkarskiej lubianej ligi Championship. Blackburn i Blackpool jak ich udział w Championship zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie live tych uzdolnionych sportowców i spektakularnej walki między nimi na historycznym stadionie, Ewood Park.