Na obiekcie Ewood Park odbył się mecz pomiędzy Blackburn oraz West Brom - końcowy wynik 2-1

Blackburn - West Brom 2-1. W dniu 2022-08-14 14:00 na stadionie Ewood Park rozegrał się emocjonujący mecz piłkarski ligi Championship kolejki 3. Zmierzyły się Blackburn oraz West Brom.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Blackburn a West Brom wynik to 1-0. Końcowy wynik spotkania to 2-1.

Gole strzelali: B. Brereton 41' 1-0 S. Gallagher S. Gallagher 47' 2-0 B. Brereton G. Diangana 59' 2-1

Żółte kartki Blackburn: Sam Gallagher 5' John Buckley 77' Bradley Dack 89' Lewis Travis 90'

Żółte kartki West Brom: John Swift 37'

Czerwone kartki Blackburn:

Czerwone kartki West Brom:

Główny arbiter spotkania - Josh Smith, England. Pomagało mu 3 doświadczonych sędziów. W następnym meczu drużyna Blackburn stawi czoła Reading, następne spotkania z drużynami Sheffield Utd oraz Bradford a West Brom z Cardiff. Następne mecze zagra z drużynami Hull City oraz Derby.

Wierni kibice piłki nożnej śledzą starcia, które tyczą się ligi Championship. Liczące się futbolowe drużyny z tej ligi oraz piłkarze tacy jak między innymi Sam Gallagher John Swift systematycznie sprawiają fantastycznym fanom wrażenia zapadające w pamięć. Ustawicznie obserwujemy bezwzględne sytuacje z faulem, książkowe gole czy asysty gwarantujące wspaniałe przeżycia z meczu. Potyczki pomiędzy piłkarzami z ligi okazują się bardzo bezkompromisowe, rzadko zdarza się, że mecze nudzą kibica. Dlatego też warto śledzić spotkania piłkarskie popularnej ligi Championship, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych potyczek piłkarskich. Udział takich popularnych drużyn jak Blackburn i West Brom z ligi Championship zapewnia super wrażenia i sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie live tych utalentowanych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie jak Ewood Park.