Swansea - Blackburn, wynik spotkania: 0-3

Pierwsza połowa spotkania między Swansea oraz Blackburn zakończyła się wynikiem 0-1. Końcowy wynik spotkania to 0-3.

W dniu 2022-08-06 14:00 na obiekcie sportowym Swansea.com Stadium odbył się mecz piłkarski ligi Championship kolejki 2. Zmierzyły się Swansea i Blackburn.

Gole strzelali: S. Szmodics 39' 0-1 R. Hedges B. Brereton 57' 0-2 R. Hedges L. Travis 84' 0-3 T. Dolan

Żółte kartki Swansea: Jay Fulton 20' Joël Piroe 31' Michael Obafemi 86'

Żółte kartki Blackburn: Sam Gallagher 35'

Czerwone kartki Swansea:

Czerwone kartki Blackburn:

Główny arbiter spotkania to Stephen Martin, England. Pomagało mu 3 utalentowanych sędziów. W kolejnym spotkaniu Swansea stanie naprzeciw Oxford United, następne spotkania z drużynami Blackpool i Millwall a Blackburn z Hartlepool. Następne mecze zagra z drużynami West Brom i Reading.

Coraz częściej zauważamy, iż wierni kibice piłki nożnej z dużym zaangażowaniem śledzą niezwykle ciekawe potyczki, które tyczą się ligi Championship. Ciekawe drużyny piłkarskie i zawodnicy tacy jak m.in. Jay Fulton Sam Gallagher nieustannie sprawiają fantastycznym sympatykom wrażenia z najwyższej półki. Zdarzają się idealnie wyliczone asysty oraz gole, nieczyste sytuacje na faul dodające wspaniałe przeżycia z meczu. Walki między piłkarzami bywają bardzo zajadłe, niezwykle rzadko zdarza się koniec końców, iż widowiska męczą kibica. Z tego względu warto śledzić mecze piłkarskie pasjonującej ligi Championship oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i śledzić wszelkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych zmagań piłkarskich. Uczestnictwo takich drużyn jak Swansea oraz Blackburn z ligi Championship gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wybitnych piłkarzy oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Swansea.com Stadium.