Spotkanie West Brom vs Blackburn zakończone wynikiem 4-1

Drużyna West Brom zwyciężyła w meczu przeciwko Blackburn z wynikiem 4-1, utrzymując prowadzenie 3-0 na przerwę. Spotkanie odbyło się na stadionie The Hawthorns w ramach 27. kolejki ligi Championship.

Mecz pomiędzy drużynami: West Brom vs. Blackburn

W niedzielnym starciu na stadionie The Hawthorns drużyna West Brom zmierzyła się z gośćmi z Blackburn. Mecz odbył się w ramach 27. kolejki Championship.

West Brom zdominowało rywali, kończąc mecz z wynikiem 4-1. Wynik do przerwy wskazywał na przewagę gospodarzy, którzy prowadzili 3-0. Mecz odbył się 13 stycznia 2024 roku o godzinie 15:00.

Sędzią głównym spotkania był Stephen Martin z Anglii.

Kolejne bramki zostały zdobyte w następujących minutach: Tom Fellows (11'), Kyle Bartley (1-0), Brandon Thomas-Asante (30', 2-0), Dominic Hyam (33', 3-0), Jake Garrett (60', 3-1 Andrew Moran), Brandon Thomas-Asante (63', 4-1).

Żółte kartki otrzymali zawodnicy gospodarzy: Kyle Bartley (40'), Cédric Kipré (43').

Żadna z drużyn nie otrzymała czerwonej kartki.

Następne mecze dla West Brom to starcia z zespołami Norwich, Plymouth oraz Birmingham. Natomiast Blackburn zmierzy się z Huddersfield, Cardiff oraz Wrexham.

Relacja z meczu:

Wspaniała atmosfera panowała na The Hawthorns przed meczem West Brom przeciwko Blackburn. Kibice obu drużyn głośno dopingowali swoje ulubieńce, tworząc niesamowite widowisko.

Po pierwszym gwizdku sędziego, gospodarze ruszyli do ataku z determinacją zdobycia pierwszej bramki. Ich wysiłki przyniosły efekt już w 11. minucie, kiedy to Tom Fellows umiejętnie wykorzystał sytuację i wpakował piłkę do bramki. West Brom prowadziło 1-0.

Przewaga gospodarzy była nie do podważenia, co udowodniło zdobycie drugiej bramki w 30. minucie. Brandon Thomas-Asante zdobył gola, zwiększając prowadzenie West Brom na 2-0.

Trzy minuty później, w 33. minucie, Dominic Hyam dołączył do listy strzelców, ustalając wynik pierwszej połowy na 3-0 dla gospodarzy.

Po przerwie Blackburn nie poddało się i starło się o zmniejszenie strat. W 60. minucie Jake Garrett zdobył bramkę dla gości, zmniejszając wynik do 3-1.

Jednak West Brom szybko odpowiedziało w 63. minucie, gdy Brandon Thomas-Asante strzelił drugiego gola w meczu, ustalając wynik na 4-1 dla gospodarzy.

Ostatecznie West Brom zwyciężyło zdecydowanie 4-1, zasłużenie zbierając trzy punkty.

Spotkanie nie obyło się bez kartek, a arbiter ukarał dwóch zawodników West Brom żółtymi kartkami: Kyle Bartley (40') i Cédric Kipré (43').

Mecz był pełen emocji i wspaniałych akcji, a kibice obu drużyn mieli powody do radości. West Brom prezentowało się znakomicie, a ich zwycięstwo wywołało euforię wśród fanów, którzy głośno świętowali na trybunach.

Nie możemy się już doczekać kolejnych emocjonujących meczów w Championship. Piłka nożna zawsze dostarcza nam niezapomnianych chwil!