Dnia 2022-01-19 19:45 na stadionie The MKM Stadium miał miejsce mecz Hull City kontra Blackburn zakończony wynikiem 2-0

Dnia 2022-01-19 19:45 na stadionie The MKM Stadium rozegrał się mecz ligi Championship kolejki 24. Na przeciw siebie stanęły Hull City i Blackburn.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Hull City i Blackburn zakończyła się wynikiem 1-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-0.

Gole strzelali: G. Honeyman 7' 1-0 R. Longman T. Eaves 67' 2-0 R. Longman

Żółte kartki Hull City:

Żółte kartki Blackburn: Joe Rothwell 81' Darragh Lenihan 88' Ben Brereton Díaz 90'

Czerwone kartki Hull City:

Czerwone kartki Blackburn:

Główny sędzia spotkania - Thomas Bramall, England. Asystowało mu 3 sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Hull City stanie naprzeciw Swansea, następne spotkania z drużynami Preston i Derby natomiast Blackburn zmierzy się z Middlesbrough. Następne mecze zagra z drużynami Luton i Swansea.

Mnóstwo fanów futbolu z zaangażowaniem śledzi starcia, które odbywają się w lidze Championship. Mocne piłkarskie zespoły i zawodnicy jak Joe Rothwell wielokrotnie serwują fantastycznym miłośnikom wiele emocji. Interesujące walki pomiędzy zawodnikami są zaciekłe, rzadko bywa definitywnie, iż potyczki przynudzają. Obserwujemy bezwzględne faule zakończone wielokrotnie czerwonym kartonikiem, niezwykłe asysty oraz bramki gwarantujące niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Warto więc być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i oglądać widowiska sportowe znanej ligi Championship i przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych meczów futbolowych. Uczestnictwo takich zespołów jak Hull City i Blackburn z ligi Championship zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie "live" tych wybitnych sportowców i ich zmagań na pamiętnym stadionie, The MKM Stadium.