Spotkanie Blackburn kontra Preston, wynik 1-0

W dniu 2021-12-04 15:00 na obiekcie sportowym Ewood Park rozegrał się mecz futbolowy ligi Championship kolejki 21 pomiędzy Blackburn a Preston.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy Blackburn a Preston wynik wynosił 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-0.

 

Gole strzelali: B. Brereton 53' 1-0 R. Khadra

Żółte kartki Blackburn: Darragh Lenihan 15' Jan Paul van Hecke 65' Lewis Travis 69'

Żółte kartki Preston: Emil Riis 65' Ched Evans 83'

Czerwone kartki Blackburn:

Czerwone kartki Preston:

Główny arbiter spotkania - Gavin Ward, England. Pomagało mu trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu Blackburn stawi czoła Bournemouth, następne spotkania z drużynami Birmingham i Hull City. Kolejno natomiast Preston z Barnsley. Następne mecze zagra z drużynami Millwall i Sheffield Utd.

Liczni fani z dużym entuzjazmem śledzą starcia ligi Championship. Utalentowane drużyny piłkarskie i piłkarze jak Darragh Lenihan Emil Riis wielokrotnie zagwarantowały wyborowym sympatykom wiele emocji. Walki pomiędzy graczami z ligi zdarzają się bardzo nieustępliwe, bardzo rzadko zdarza się, że są to potyczki nużące. Zdarzają się niezwykłe bramki i asysty, bezwzględne sytuacje na faul zapewniające wyjątkowe przeżycia z meczu. Warto więc przeglądać spotkania piłkarskiej popularnej ligi Championship, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych meczów piłkarskich. Blackburn oraz Preston i ich udział w Championship zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych uzdolnionych sportowców oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Ewood Park.