Mecz Blackburn - Norwich, wynik końcowy 0-2

 

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Blackburn oraz Norwich wynik wynosił 0-1. Końcowy wynik spotkania to 0-2.

W dniu 2023-04-07 14:00 na stadionie Ewood Park rozegrał się emocjonujący mecz ligi Championship kolejki 40 pomiędzy Blackburn a Norwich.

Gole strzelali: L. Gibbs 11' 0-1 J. Sørensen Gabriel Sara 55' 0-2 O. Hernández

Żółte kartki Blackburn: Sam Gallagher 59'

Żółte kartki Norwich: Ben Gibson 34' Andrew Omobamidele 59'

Czerwone kartki Blackburn:

Czerwone kartki Norwich:

Sędzią głównym tego spotkania był Andre Marriner, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Blackburn stawi czoła Hull City, następne spotkania z drużynami Coventry oraz Preston. Kolejno natomiast Norwich z Middlesbrough. Następne mecze zagra z drużynami QPR oraz Swansea.

Mnóstwo fanów piłki nożnej z dużym zaangażowaniem śledzi fascynujące starcia, które mają miejsce w lidze Championship. Liczące się futbolowe drużyny oraz zawodnicy jak Sam Gallagher Ben Gibson raz za razem zagwarantowały pierwszorzędnym kibicom emocje zapadające w pamięć. Natrafiamy na zapadające w pamięć bramki czy asysty, brutalne sytuacje na faul zakończone pokazaniem czerwonej kartki zapewniające wspaniałe przeżycia z meczu. Potyczki pomiędzy piłkarzami ligowymi bywają zagorzałe, nie często zdarza się ostatecznie, że są to potyczki nużące. Dlatego też warto oglądać spotkania piłkarskie profesjonalnej ligi Championship, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz śledzić zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych. Uczestnictwo takich drużyn jak Blackburn oraz Norwich w lidze Championship gwarantuje super emocje oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie live tych uzdolnionych piłkarzy oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie jak Ewood Park.