Dnia 2023-01-01 12:00 odbyło się spotkanie Blackburn - Cardiff zakończone wynikiem 1-0

Blackburn - Cardiff, wynik końcowy 1-0. W dniu 2023-01-01 12:00 na stadionie Ewood Park odbył się mecz ligi Championship kolejki 26 pomiędzy Blackburn a Cardiff.

Po pierwszej połowie spotkania między Blackburn a Cardiff wynik wynosił 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-0.

 

Gole strzelali: B. Dack 48' 1-0 B. Brereton

Żółte kartki Blackburn: Jake Garrett 13' Ryan Hedges 49' Scott Wharton 65'

Żółte kartki Cardiff: Jack Simpson 28' Mark Harris 65'

Czerwone kartki Blackburn:

Czerwone kartki Cardiff:

Sędzią głównym tego spotkania był Thomas Bramall, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Blackburn zmierzy się już z Norwich, następne spotkania z drużynami Rotherham i Bristol City a Cardiff zmierzy się z Leeds. Następne mecze zagra z drużynami Wigan i Millwall.

Dzisiaj kibice z dużym zapałem śledzą bardzo fascynujące starcia w lidze Championship. Ciekawe drużyny futbolowe z tej ligi i piłkarze tacy jak Jake Garrett Jack Simpson wielokrotnie zaserwowały wyśmienitym miłośnikom futbolu mnóstwo niezapomnianych emocji. Trafiamy na niezwykłe gole oraz asysty, nieprzepisowe sytuacje z faulem kończące się czerwonym kartonikiem dodające dreszcz emocji z oglądanego widowiska. Zmagania między zawodnikami z ligi zdarzają się nader zagorzałe, nie często bywa definitywnie, iż są to potyczki usypiające. Zachęcamy każdego z kibiców, aby śledzić widowiska sportowe popularnej ligi Championship oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli i śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich. Udział takich popularnych zespołów jak Blackburn oraz Cardiff z ligi Championship zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie na żywo tych doświadczonych sportowców oraz spektakularnej walki między nimi na wspaniałym stadionie, Ewood Park.