Na stadionie Deepdale dnia 2023-04-22 16:30 odbyło się spotkanie między Preston oraz Blackburn: 1-1

 

Po pierwszej połowie meczu między Preston i Blackburn wynik to 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-1.

Dnia 2023-04-22 16:30 na stadionie Deepdale rozegrał się mecz ligi Championship kolejki 44. Na przeciw siebie stanęły Preston oraz Blackburn.

Gole strzelali: S. Szmodics 80' 0-1 L. Travis D. Hyam 90' 1-1

Żółte kartki Preston: Daniel Johnson 59'

Żółte kartki Blackburn: Sammie Szmodics 60' Joe Rankin-Costello 85'

Czerwone kartki Preston:

Czerwone kartki Blackburn:

Sędzią głównym tego spotkania był Robert Jones, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu Preston stanie naprzeciw Sheffield Utd, następne spotkania z drużynami Sunderland oraz Burnley natomiast Blackburn podejmie Luton. Następne mecze zagra z drużynami Millwall oraz .

W dobie dzisiejszych czasów wielu kibiców z zapałem śledzi pasjonujące poczynania, które tyczą się ligi Championship. Uzdolnione piłkarskie drużyny z ligi oraz zawodnicy jak Daniel Johnson Sammie Szmodics wielokrotnie serwują wyborowym entuzjastom emocje zapadające w pamięć. Nieustannie obserwujemy przepiękne gole oraz asysty, ostre faule, które dodają wspaniałe przeżycia z meczu. Zmagania między zawodnikami bywają nieustępliwe, rzadko okazuje się, że potyczki przynudzają. Zachęcamy, aby przeglądać mecze piłkarskie pasjonującej ligi Championship i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań oraz przeglądać zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych. Preston i Blackburn oraz ich udział w lidze Championship gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych wybitnych piłkarzy i ich zmagań na wspaniałym stadionie, Deepdale.