Na stadionie Ewood Park dnia 2022-09-13 18:45 odbył się mecz Blackburn kontra Watford: końcowy wynik 2-0

Blackburn kontra Watford, wynik 2-0. Dnia 2022-09-13 18:45 na obiekcie sportowym Ewood Park odbył się znakomity mecz ligi Championship kolejki 10. Zmierzyły się ze sobą Blackburn oraz Watford.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Blackburn oraz Watford zakończyła się wynikiem 1-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-0.

 

Gole strzelali: R. Hedges 38' 1-0 T. Dolan D. Hyam 82' 2-0 Daniel Ayala

Żółte kartki Blackburn: Dominic Hyam 24' Ryan Hedges 78'

Żółte kartki Watford:

Czerwone kartki Blackburn:

Czerwone kartki Watford:

Główny arbiter meczu to Stephen Martin, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Blackburn stanie naprzeciw Millwall, następne spotkania z drużynami Cardiff oraz Rotherham. Kolejno natomiast Watford z Stoke City. Następne mecze zagra z drużynami Swansea oraz Blackpool.

Kibice śledzą ekscytujące potyczki w lidze Championship. Złożone z utalentowanych napastników/obrońców piłkarskie drużyny oraz zawodnicy tacy jak Dominic Hyam niejednokrotnie zagwarantowały wyborowym entuzjastom emocje z najwyższej półki. Nieprzerwanie natrafiamy na zapadające w pamięć asysty i gole, nieczyste sytuacje na faul zakończone czerwonym kartonikiem, które gwarantują dreszcz emocji z oglądanego widowiska. Niesamowite zmagania pomiędzy graczami z ligi bywają nader zagorzałe, nie często bywa, że potyczki nas nudzą. Serdecznie zachęcamy, aby być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz śledzić spotkania piłkarskiej pasjonującej ligi Championship oraz śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych potyczek piłkarskich. Uczestnictwo takich zespołów jak Blackburn oraz Watford w lidze Championship gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie live tych doświadczonych piłkarzy oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie jak Ewood Park.