Spotkanie pomiędzy Reading i Blackburn na stadionie Select Car Leasing Stadium - wynik końcowy 3-0

Reading vs Blackburn wynik spotkania 3-0.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Reading i Blackburn zakończyła się wynikiem 1-0. Końcowy wynik meczu to 3-0.

W dniu 2022-08-17 19:00 na obiekcie sportowym Select Car Leasing Stadium rozegrał się mecz piłkarski ligi Championship kolejki 4. Zmierzyły się ze sobą Reading i Blackburn.

Gole strzelali: T. Mcintyre 14' 1-0 T. Ince J. Hoilett 61' 2-0 Lucas João 78' 3-0 T. Fornah

Żółte kartki Reading: Tyrese Fornah 53' Thomas Holmes 55' Nesta Guinness-Walker 63' Joe Lumley 87' Mamadou Loum 90'

Żółte kartki Blackburn: Harry Pickering 12' Daniel Ayala 55'

Czerwone kartki Reading:

Czerwone kartki Blackburn:

Sędzią głównym tego spotkania był Keith Stroud, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Reading zmierzy się już z Millwall, następne spotkania z drużynami Sheffield Utd i Stoke City natomiast Blackburn podejmie Bradford. Następne mecze zagra z drużynami Stoke City i Blackpool.

Dzisiaj liczni kibice z entuzjazmem śledzą bardzo interesujące starcia ligi Championship. Uzdolnione piłkarskie zespoły i piłkarze jak Tyrese Fornah Harry Pickering stale serwują wyśmienitym kibicom mnóstwo pozytywnych wrażeń. Obserwujemy nieczyste faule, spektakularne asysty oraz bramki gwarantujące wyjątkowe przeżycia z meczu. Walki pomiędzy graczami ligowymi bywają zajadłe, bardzo rzadko bywa, iż spotkania nas nudzą. Z tego względu warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i przeglądać spotkania piłkarskiej ligi Championship i przeglądać zapowiedzi przyszłych emocjonujących zmagań futbolowych. Uczestnictwo takich zespołów jak Reading i Blackburn z ligi Championship gwarantuje super emocje i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wszechstronnych sportowców i ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Select Car Leasing Stadium.