Na obiekcie AESSEAL New York Stadium dnia 2023-01-14 12:30 odbył się mecz między Rotherham i Blackburn zakończony wynikiem 4-0

Rotherham kontra Blackburn, wynik 4-0.

Pierwsza połowa spotkania między Rotherham a Blackburn zakończyła się wynikiem 1-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 4-0.

W dniu 2023-01-14 12:30 na obiekcie sportowym AESSEAL New York Stadium rozegrał się mecz futbolowy ligi Championship kolejki 27. Na przeciw siebie stanęły Rotherham i Blackburn.

Gole strzelali: H. Odoffin 1' 1-0 O. Rathbone 52' 2-0 S. Ferguson 76' 3-0 C. Washington 90' 4-0 D. Barlaser

Żółte kartki Rotherham: Oliver Rathbone 73'

Żółte kartki Blackburn:

Czerwone kartki Rotherham:

Czerwone kartki Blackburn:

Sędzią głównym tego spotkania był Dean Whitestone, England. Asystowało mu 3 doświadczonych sędziów. W kolejnym meczu meczu Rotherham stanie naprzeciw Watford, następne spotkania z drużynami Sheffield Utd i Blackpool natomiast Blackburn z Bristol City. Następne mecze zagra z drużynami Blackpool i Wigan.

Przeczytaj artykuł i poznaj nowe fakty o typowaniu - kliknij tutaj!

W dobie dzisiejszych czasów fani piłki nożnej śledzą ekscytujące potyczki, które dotyczą ligi Championship. Mocne zespoły futbolowe z tejże ligi i zawodnicy tacy jak Oliver Rathbone częstokroć zapewniły pierwszorzędnym miłośnikom emocje zapadające w pamięć. Natrafiamy na zapadające w pamięć bramki czy asysty, nieczyste sytuacje na faul gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Zapadające w pamięć zmagania między drużynami ligowymi zdarzają się zagorzałe, bardzo rzadko okazuje się jednoznacznie, że są to zmagania mało interesujące. Gorąco zachęcamy każdego fana, żeby śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych ligowych meczów futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i przeglądać mecze futbolowe lubianej ligi Championship. Udział takich popularnych zespołów jak Rotherham i Blackburn z ligi Championship gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie "live" tych wybitnych piłkarzy i ich zmagań na historycznym stadionie jak AESSEAL New York Stadium.