Fulham - Blackburn, wynik meczu 2-0

Fulham - Blackburn, wynik końcowy 2-0. W dniu 2022-03-05 12:30 na stadionie Craven Cottage rozegrał się mecz piłkarski ligi Championship kolejki 36 pomiędzy Fulham a Blackburn.

Pierwsza część spotkania między Fulham i Blackburn zakończyła się 2-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-0.

 

Gole strzelali: N. Kebano 25' 1-0 H. Wilson 35' 2-0 T. Adarabioyo

Żółte kartki Fulham: Neco Williams 64' Tim Ream 80'

Żółte kartki Blackburn: Tyrhys Dolan 35' Darragh Lenihan 87'

Czerwone kartki Fulham:

Czerwone kartki Blackburn:

Sędzią głównym tego spotkania był David Webb, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Fulham stanie naprzeciw Swansea, następne spotkania z drużynami Barnsley oraz West Brom natomiast Blackburn zmierzy się z Millwall. Następne mecze zagra z drużynami Bristol City oraz Derby.

Bardzo często wielu kibiców śledzi ciekawe poczynania w lidze Championship. Utalentowane drużyny futbolowe oraz zawodnicy jak Neco Williams Tyrhys Dolan raz za razem zaserwowały wspaniałym sympatykom wiele wrażeń. Ustawicznie trafiamy na ostre faule kończące się wielokrotnie żółtym kartonikiem, idealne asysty i bramki, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Zapadające w pamięć potyczki między graczami bywają zajadłe, nie często bywa, iż zmagania nie są interesujące. Warto więc śledzić zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz oglądać mecze futbolowe lubianej ligi Championship. Udział takich drużyn jak Fulham i Blackburn z ligi Championship gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wszechstronnych sportowców i ich zmagań na pamiętnym stadionie, Craven Cottage.