Mecz Blackburn - Burnley zakończony wynikiem 0-1

Blackburn - Burnley, wynik końcowy 0-1.

Pierwsza połowa meczu między Blackburn i Burnley zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-1.

Dnia 2023-04-25 19:00 na stadionie Ewood Park odbył się znakomity mecz ligi Championship kolejki 38 pomiędzy Blackburn a Burnley.

Gole strzelali: B. Manuel 66' 0-1 J. Cork

Żółte kartki Blackburn: Joe Rankin-Costello 47' Harry Pickering 62' Sammie Szmodics 70'

Żółte kartki Burnley: Josh Brownhill 35' Josh Cullen 53' Ian Maatsen 57' Jack Cork 65' Arijanet Murić 82'

Czerwone kartki Blackburn:

Czerwone kartki Burnley:

Sędzią głównym tego spotkania był Tim Robinson, England. Asystowało mu trzech utalentowanych sędziów. W następnym meczu meczu Blackburn zmierzy się już z Millwall, następne spotkania z drużynami Cardiff oraz . Kolejno natomiast Burnley zmierzy się z . Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Liczni kibice śledzą ciekawe potyczki, które mają miejsce w lidze Championship. Fascynujące zespoły piłkarskie z ligi oraz zawodnicy tacy jak Joe Rankin-Costello Josh Brownhill systematycznie zapewniają wyborowym entuzjastom piłki nożnej wiele wspaniałych emocji. Zapadające w pamięć walki między drużynami okazują się zagorzałe, rzadko bywa, że są to widowiska nudne. Natrafiamy na nieprzepisowe faule, książkowe gole i asysty zapewniające niesamowitych emocji z oglądanego widowiska piłkarskiego. Warto więc śledzić codziennie wszelkie zapowiedzi nadchodzących ligowych potyczek futbolowych, przeglądać widowiska sportowe pasjonującej ligi Championship oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. Udział takich drużyn jak Blackburn i Burnley w lidze Championship zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wszechstronnych sportowców i ich zmagań na wspaniałym stadionie, Ewood Park.