Na obiekcie Ewood Park dnia 2021-10-23 14:00 odbyło się spotkanie Blackburn - Reading: wynik 2-0

Blackburn - Reading wynik 2-0. Dnia 2021-10-23 14:00 na stadionie Ewood Park odbył się znakomity mecz ligi Championship kolejki 14. Na przeciw siebie stanęły Blackburn oraz Reading.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Blackburn a Reading wynik wynosił 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-0.

Gole strzelali: S. Gallagher 61' 1-0 T. Dolan 64' 2-0 S. Gallagher

Żółte kartki Blackburn: John Buckley 38' Jan Paul van Hecke 72' Ian Carlo Poveda 79' Bradley Johnson 90'

Żółte kartki Reading: John Swift 56' Danny Drinkwater 90'

Czerwone kartki Blackburn:

Czerwone kartki Reading:

Sędzią głównym tego spotkania był Tony Harrington, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu Blackburn stanie naprzeciw Derby, następne spotkania z drużynami Fulham oraz Sheffield Utd a Reading zmierzy się z Bournemouth. Następne mecze zagra z drużynami Millwall oraz Birmingham.

Coraz częściej zauważamy, iż kibice śledzą ciekawe potyczki, które tyczą się ligi Championship. Liczące się drużyny futbolowe z tej ligi oraz piłkarze tacy jak między innymi John Buckley John Swift raz za razem zagwarantowały kapitalnym kibicom wrażenia sięgające zenitu. Potyczki pomiędzy graczami okazują się bezkompromisowe, nie często bywa, iż potyczki nas męczą. Nieustannie zdarzają się widowiskowe bramki oraz asysty, nieczyste sytuacje na faul, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Zachęcamy, żeby przeglądać codziennie wszelkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących potyczek futbolowych,oglądać widowiska piłkarskie lubianej ligi Championship oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli. Uczestnictwo takich drużyn jak Blackburn i Reading z ligi Championship gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wybitnych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na tak znamienitym stadionie, Ewood Park.