Rotherham - Blackburn, wynik spotkania - 2-2

Pierwsza część spotkania pomiędzy Rotherham a Blackburn zakończyła się 1-0. Końcowy wynik meczu to 2-2.

W dniu 2023-08-12 14:00 na obiekcie sportowym AESSEAL New York Stadium odbył się mecz ligi Championship kolejki 2 pomiędzy Rotherham a Blackburn.

Gole strzelali: H. Odoffin 23' 1-0 F. Onyedinma 48' 2-0 Cafú S. Szmodics 75' 2-1 A. Wharton S. Szmodics 78' 2-2

Żółte kartki Rotherham: Cafú 33' Dexter Lembikisa 45' Fred Onyedinma 49' Fred Onyedinma 50' Viktor Johansson 55'

Żółte kartki Blackburn: Sammie Szmodics 38'

Czerwone kartki Rotherham: Fred Onyedinma 50'

Czerwone kartki Blackburn:

Sędzią głównym tego spotkania był Robert Madley, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu drużyna Rotherham stanie naprzeciw Sunderland, następne spotkania z drużynami Leicester oraz Stoke City natomiast Blackburn z Hull City. Następne mecze zagra z drużynami Watford oraz Harrogate Town.

Wielu kibiców z zapałem śledzi potyczki ligi Championship. Fascynujące futbolowe zespoły oraz piłkarze jak Cafú Sammie Szmodics częstokroć zagwarantowały kapitalnym sympatykom emocje z najwyższej półki. Zdarzają się książkowe sytuacje podbramkowe i asysty, bezlitosne sytuacje na faul gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska. Zapadające w pamięć zmagania pomiędzy graczami bywają bardzo zaciekłe, bardzo rzadko bywa, że są to zmagania nużące. Dlatego więc warto przeglądać mecze futbolowe wyjątkowej ligi Championship oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz śledzić wszystkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych meczów futbolowych. Uczestnictwo takich legendarnych drużyn jak Rotherham oraz Blackburn w lidze Championship zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na najwyższym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych utalentowanych piłkarzy oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie jak AESSEAL New York Stadium.