Mecz Cardiff vs Blackburn zakończony wynikiem 0-1

Cardiff vs Blackburn, wynik 0-1. Dnia 2022-01-15 12:30 na stadionie Cardiff City Stadium rozegrał się interesujący mecz futbolowy ligi Championship kolejki 27. Na przeciw siebie stanęły Cardiff i Blackburn.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Cardiff a Blackburn wynik wynosił 0-1. Końcowy wynik meczu to 0-1.

Gole strzelali: J. Rothwell 14' 0-1 R. Khadra

Żółte kartki Cardiff: Cody Drameh 40' Perry Ng 59' James Collins 73' Marlon Pack 90'

Żółte kartki Blackburn: Jan Paul van Hecke 42' Lewis Travis 50' Darragh Lenihan 56' Ryan Nyambe 60' Ryan Nyambe 76' Thomas Kaminski 90' Sam Gallagher 90'

Czerwone kartki Cardiff:

Czerwone kartki Blackburn: Ryan Nyambe 76'

Sędzią głównym tego spotkania był Matt Donohue, England. Pomagało mu trzech utalentowanych sędziów. W następnym meczu meczu Cardiff stawi czoła Bristol City, następne spotkania z drużynami Nottingham Forest i Barnsley natomiast Blackburn z Hull City. Następne mecze zagra z drużynami Middlesbrough i Luton.

Fani śledzą starcia, które mają miejsce w lidze Championship. Fascynujące piłkarskie zespoły i zawodnicy jak Cody Drameh Jan Paul van Hecke stale gwarantują pierwszorzędnym kibicom wiele niesamowitych emocji. Zmagania pomiędzy zawodnikami ligowymi są nieustępliwe, nie często zdarza się definitywnie, że są to potyczki nudne. Natrafiamy na przechodzące do historii bramki czy asysty, nieczyste sytuacje na faul zakończone wielokrotnie czerwoną kartką, które gwarantują pikanterii całemu wydarzeniu. To też warto śledzić spotkania piłkarskiej ligi Championship, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i przeglądać zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich. Cardiff i Blackburn oraz ich udział w lidze Championship zapewnia super wrażenia i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie na żywo tych utalentowanych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie, Cardiff City Stadium.