Millwall - Blackburn, wynik spotkania 3-4

Millwall - Blackburn wynik spotkania 3-4.

Po pierwszej połowie spotkania między Millwall i Blackburn wynik wynosił 3-1. Końcowy wynik spotkania to 3-4.

W dniu 2023-05-08 14:00 na stadionie The Den rozegrał się emocjonujący mecz ligi Championship kolejki 46. Zmierzyły się Millwall i Blackburn.

Gole strzelali: Duncan Watmore 8' 1-0 Oliver Burke Adam Wharton 22' 1-1 Joe Rankin-Costello Duncan Watmore 37' 2-1 Oliver Burke 39' 3-1 Joe Rankin-Costello 51' 3-2 Ben Brereton Díaz 63' 3-3 Ben Brereton Díaz 86' 3-4 Sammie Szmodics

Żółte kartki Millwall: Jake Cooper 64'

Żółte kartki Blackburn:

Czerwone kartki Millwall:

Czerwone kartki Blackburn:

Główny arbiter spotkania - Craig Pawson, England. Asystowało mu 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Millwall stawi czoła , następne spotkania z drużynami i a Blackburn z . Następne mecze zagra z drużynami i .

Coraz częściej zauważamy, iż wierni fani śledzą bardzo fascynujące potyczki, które tyczą się ligi Championship. Mocne piłkarskie drużyny z tej ligi i zawodnicy tacy jak Jake Cooper nieustannie gwarantują pierwszorzędnym entuzjastom wiele niezapomnianych emocji. Systematycznie trafiamy na wyśmienite asysty i sytuacje podbramkowe, ostre sytuacje z faulem zapewniające dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Przyciągające uwagę zmagania między zawodnikami ligowymi bywają zaciekłe, bardzo rzadko bywa, iż widowiska nudzą fana. Gorąco zachęcamy każdego fana futbolu, aby śledzić wszystkie zapowiedzi nadchodzących ligowych meczów piłkarskich i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i śledzić mecze piłkarskie popularnej ligi Championship. Millwall i Blackburn jak ich udział w Championship zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie "live" tych utalentowanych piłkarzy i ich zmagań na tak znamienitym stadionie, The Den.