Spotkanie Blackburn kontra Fulham, wynik 0-7

 

Pierwsza połowa spotkania między Blackburn oraz Fulham zakończyła się wynikiem 0-2. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-7.

W dniu 2021-11-03 19:45 na obiekcie sportowym Ewood Park odbył się znakomity mecz ligi Championship kolejki 16 pomiędzy Blackburn a Fulham.

Gole strzelali: N. Kebano 6' 0-1 B. De Cordova-Reid A. Mitrović 19' 0-2 J. Seri H. Wilson 54' 0-3 A. Mitrović H. Wilson 58' 0-4 A. Mitrović N. Kebano 79' 0-5 T. Cairney Rodrigo Muniz 81' 0-6 N. Kebano Rodrigo Muniz 90' 0-7 A. Robinson

Żółte kartki Blackburn: Adetayo Edun 74' Joe Rankin-Costello 90'

Żółte kartki Fulham:

Czerwone kartki Blackburn: Jan Paul van Hecke 30'

Czerwone kartki Fulham:

Sędzią głównym tego spotkania był Jarred Gillett, Australia. Pomagało mu 3 utalentowanych sędziów. W kolejnym meczu Blackburn stawi czoła Bristol City, następne spotkania z drużynami Peterborough i Stoke City a Fulham podejmie Barnsley. Następne mecze zagra z drużynami Derby i Preston.

Coraz częściej zauważamy, że mnóstwo kibiców śledzi starcia ligi Championship. Utalentowane zespoły piłkarskie z tejże ligi i zawodnicy tacy jak m.in. Adetayo Edun raz za razem zapewniają wyborowym entuzjastom emocje z najwyższej półki. Walki między zawodnikami są nader bezkompromisowe, nie często zdarza się, że są to mecze mało interesujące. Nieustannie trafiamy na brutalne sytuacje na faul, przechodzące do historii asysty i bramki, które dodają niesamowitych emocji z oglądanego widowiska. Gorąco zachęcamy każdego z kibiców, aby przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i przeglądać mecze piłkarskie emocjonującej ligi Championship. Blackburn oraz Fulham jak ich udział w Championship zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie live tych wybitnych sportowców oraz spektakularnej walki między nimi na wyjątkowym stadionie jak Ewood Park.