Dnia 2023-03-04 12:30 na stadionie Ewood Park odbył się mecz Blackburn vs Sheffield Utd: 1-0

Blackburn vs Sheffield Utd, wynik końcowy 1-0.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Blackburn oraz Sheffield Utd wynik wynosił 1-0. Końcowy wynik meczu to 1-0.

Dnia 2023-03-04 12:30 na stadionie Ewood Park rozegrał się mecz ligi Championship kolejki 35. Na przeciw siebie stanęły Blackburn oraz Sheffield Utd.

Gole strzelali: H. Pickering 5' 1-0 T. Dolan

Żółte kartki Blackburn: Sammie Szmodics 71' Sam Gallagher 77'

Żółte kartki Sheffield Utd: Chris Basham 48' Oliver Norwood 67' John Egan 89'

Czerwone kartki Blackburn:

Czerwone kartki Sheffield Utd:

Główny sędzia meczu - Josh Smith, England. Pomagało mu 3 doświadczonych sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Blackburn stawi czoła Stoke City, następne spotkania z drużynami Reading oraz Sheffield Utd. Kolejno natomiast Sheffield Utd z Reading. Następne mecze zagra z drużynami Luton oraz Sunderland.

Coraz częściej zauważamy, że liczni kibice śledzą niezwykle interesujące poczynania, które mają miejsce w lidze Championship. Fascynujące futbolowe drużyny z ligi oraz zawodnicy jak Sammie Szmodics Chris Basham częstokroć zapewniły wyśmienitym entuzjastom piłki nożnej wrażenia sięgające zenitu. Zdarzają się bezwzględne faule, spektakularne asysty czy gole, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Potyczki pomiędzy piłkarzami z ligi bywają zażarte, niezwykle rzadko bywa, że są to potyczki nie warte uwagi. Z tego powodu warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli, oglądać widowiska sportowe pasjonującej ligi Championship oraz przeglądać codziennie zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich. Blackburn oraz Sheffield Utd i ich udział w Championship gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wybitnych piłkarzy oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Ewood Park.