Mecz Blackburn kontra Bristol City zakończony wynikiem 2-3 na stadionie Ewood Park

W dniu 2022-09-03 14:00 na stadionie Ewood Park rozegrał się mecz ligi Championship kolejki 8. Zmierzyły się Blackburn oraz Bristol City.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Blackburn oraz Bristol City zakończyła się wynikiem 0-1. Końcowy wynik spotkania to 2-3.

Gole strzelali: T. Conway 42' 0-1 A. Weimann N. Wells 55' 0-2 A. Weimann T. Dolan 71' 1-2 T. Edun N. Wells 73' 1-3 B. Brereton 90' 2-3 T. Dolan

Żółte kartki Blackburn: Adam Wharton 7' Harry Pickering 67'

Żółte kartki Bristol City: Matty James 57' Alex Scott 58'

Czerwone kartki Blackburn:

Czerwone kartki Bristol City:

Sędzią głównym tego spotkania był Tim Robinson, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Blackburn stawi czoła Wigan, następne spotkania z drużynami Watford oraz Luton natomiast Bristol City z Preston. Następne mecze zagra z drużynami Norwich oraz Burnley.

W dzisiejszych czasach wielu kibiców z dużym zapałem śledzi potyczki, które odbywają się w lidze Championship. Liczące się piłkarskie drużyny oraz zawodnicy jak Adam Wharton Matty James często zapewniają pierwszorzędnym miłośnikom futbolu wrażenia sięgające zenitu. Zapadające w pamięć zmagania pomiędzy zawodnikami są zagorzałe, nie często bywa, że mecze przynudzają. Trafiamy na brutalne sytuacje z faulem zakończone pokazaniem żółtego kartonika, idealnie wyliczone sytuacje podbramkowe czy asysty, które zapewniają dreszczyk emocji z oglądanego widowiska. Zachęcamy każdego fana futbolu, żeby przeglądać zapowiedzi przyszłych emocjonujących meczów piłkarskich, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań oraz przeglądać widowiska sportowe popularnej ligi Championship. Uczestnictwo takich zespołów jak Blackburn oraz Bristol City z ligi Championship gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych uzdolnionych sportowców oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie, Ewood Park.