Na obiekcie Deepdale dnia 2022-04-25 18:30 miał miejsce mecz pomiędzy Preston oraz Blackburn: 1-4

Preston - Blackburn, wynik 1-4.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Preston a Blackburn zakończyła się wynikiem 1-3. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-4.

W dniu 2022-04-25 18:30 na stadionie Deepdale rozegrał się mecz ligi Championship kolejki 44 pomiędzy Preston a Blackburn.

Gole strzelali: S. Gallagher 9' 0-1 J. Buckley 12' 0-2 B. Brereton A. Browne 29' 1-2 G. Cunningham D. Lenihan 37' 1-3 J. Rothwell L. Travis 52' 1-4 B. Brereton

Żółte kartki Preston: Alan Browne 38' Benjamin Whiteman 62'

Żółte kartki Blackburn: Harry Pickering 1' Sam Gallagher 21' John Buckley 63'

Czerwone kartki Preston:

Czerwone kartki Blackburn:

Sędzią głównym tego spotkania był Jeremy Simpson, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu drużyna Preston zmierzy się już z Middlesbrough, następne spotkania z drużynami Birmingham oraz . Kolejno natomiast Blackburn z . Następne mecze zagra z drużynami oraz .

W dobie dzisiejszych czasów wielu kibiców śledzi niezwykle ciekawe potyczki, które dotyczą ligi Championship. Fascynujące drużyny futbolowe oraz piłkarze tacy jak Alan Browne Harry Pickering nieustannie gwarantują wspaniałym entuzjastom wiele wrażeń. Często obserwujemy nieczyste sytuacje na faul, wyjątkowe asysty oraz sytuacje podbramkowe, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Zmagania pomiędzy graczami zdarzają się zagorzałe, nie często bywa, że widowiska nas męczą. Dlatego też warto przeglądać zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań piłkarskich, być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów oraz przeglądać spotkania sportowe profesjonalnej ligi Championship. Preston i Blackburn i ich udział w lidze Championship gwarantuje super emocje i sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie live tych doświadczonych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie, Deepdale.