Blackburn kontra QPR, wynik meczu 1-0

Pierwsza część spotkania pomiędzy Blackburn i QPR zakończyła się wynikiem 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-0.

W dniu 2022-02-26 12:30 na stadionie Ewood Park odbył się mecz ligi Championship kolejki 35 pomiędzy Blackburn a QPR.

Gole strzelali: R. Khadra 77' 1-0

Żółte kartki Blackburn: Lewis Travis 84' Thomas Kaminski 89' Scott Wharton 90'

Żółte kartki QPR: Samuel Field 6' Ilias Chair 90'

Czerwone kartki Blackburn:

Czerwone kartki QPR:

Sędzią głównym tego spotkania był Jeremy Simpson, England. Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Blackburn stanie naprzeciw Fulham, następne spotkania z drużynami Millwall oraz Bristol City natomiast QPR zmierzy się z Cardiff. Następne mecze zagra z drużynami Luton oraz Nottingham Forest.

W dobie dzisiejszych czasów liczni kibice śledzą starcia, które startują w lidze Championship. Interesujące futbolowe drużyny oraz zawodnicy tacy jak Lewis Travis Samuel Field częstokroć zapewniły fantastycznym fanom emocje zapadające w pamięć. Trafiamy na idealnie wyliczone asysty i sytuacje podbramkowe, nieczyste sytuacje na faul zapewniające wspaniałe przeżycia i przyjemność z meczu. Potyczki pomiędzy piłkarzami ligowymi są nieustępliwe, nie często bywa koniec końców, iż są to zmagania nudne. To też warto oglądać wydarzenia piłkarskiej emocjonującej ligi Championship i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz przeglądać zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych. Uczestnictwo takich zespołów jak Blackburn i QPR z ligi Championship zapewnia super emocje i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na najwyższym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie "live" tych wszechstronnych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na tak wspaniałym stadionie jak Ewood Park.