Mecz Blackburn vs Birmingham zakończony wynikiem 2-1 na stadionie Ewood Park dnia 2022-10-22 14:00

Pierwsza część spotkania pomiędzy Blackburn a Birmingham zakończyła się wynikiem 2-0. Końcowy wynik spotkania to 2-1.

Dnia 2022-10-22 14:00 na stadionie Ewood Park odbył się emocjonujący mecz ligi Championship kolejki 17. Na przeciw siebie stanęły Blackburn i Birmingham.

Gole strzelali: S. Gallagher 17' 1-0 T. Morton A. Wharton 42' 2-0 S. Hogan 80' 2-1 L. Jutkiewicz

Żółte kartki Blackburn: Jack Vale 90'

Żółte kartki Birmingham: Dion Sanderson 48'

Czerwone kartki Blackburn:

Czerwone kartki Birmingham:

Sędzią głównym tego spotkania był Gavin Ward, England. Asystowało mu 3 doświadczonych sędziów. W kolejnym spotkaniu Blackburn stanie naprzeciw Hull City, następne spotkania z drużynami Coventry i Huddersfield. Kolejno natomiast Birmingham z QPR. Następne mecze zagra z drużynami Millwall i Stoke City.

Coraz częściej oddani kibice z dużym zaangażowaniem śledzą poczynania w lidze Championship. Ciekawe piłkarskie zespoły i piłkarze jak Jack Vale Dion Sanderson bardzo często zagwarantowały fantastycznym sympatykom wiele wrażeń. Trafiamy na wyśmienite bramki oraz asysty, bezwzględne faule kończące się wielokrotnie czerwonym kartonikiem, które dodają niesamowitych emocji z oglądanego widowiska piłkarskiego. Zmagania pomiędzy drużynami futbolowymi zdarzają się nader zagorzałe, nie często bywa, że są to potyczki drętwe. Gorąco zachęcamy każdego z fanów futbolu, żeby przeglądać każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych potyczek futbolowych i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i śledzić spotkania sportowe pasjonującej ligi Championship. Blackburn i Birmingham oraz ich udział w Championship zapewnia super emocje i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych utalentowanych piłkarzy i ich zmagań na tak znamienitym stadionie jak Ewood Park.