Blackburn vs Birmingham, wynik meczu 4-0

Dnia 2021-12-18 15:00 na obiekcie sportowym Ewood Park rozegrał się znakomity mecz ligi Championship kolejki 23. Zmierzyły się ze sobą Blackburn i Birmingham.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Blackburn i Birmingham zakończyła się wynikiem 1-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 4-0.

Gole strzelali: J. Buckley 6' 1-0 R. Khadra 52' 2-0 D. Lenihan B. Brereton 60' 3-0 B. Brereton 79' 4-0

Żółte kartki Blackburn: John Buckley 41'

Żółte kartki Birmingham: Ivan Šunjić 43'

Czerwone kartki Blackburn:

Czerwone kartki Birmingham:

Główny arbiter spotkania to Geoff Eltringham, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Blackburn stawi czoła Hull City, następne spotkania z drużynami Barnsley i Huddersfield a Birmingham z Fulham. Następne mecze zagra z drużynami Peterborough i QPR.

Kibice śledzą ciekawe starcia, które dotyczą ligi Championship. Interesujące piłkarskie drużyny i piłkarze jak John Buckley Ivan Šunjić nieraz zaserwowały fantastycznym miłośnikom piłki nożnej wrażenia zapadające w pamięć. Wielokrotnie zdarzają się nieczyste faule, przechodzące do historii asysty oraz gole dodające dreszczyk emocji z oglądanego widowiska futbolowego. Potyczki pomiędzy piłkarzami są bardzo nieustępliwe, nie często bywa koniec końców, że są to spotkania nudne. Zachęcamy każdego z fanów futbolu, aby być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań, przeglądać wydarzenia piłkarskiej profesjonalnej ligi Championship i przeglądać wszystkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących potyczek futbolowych. Blackburn i Birmingham jak ich udział w Championship zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie "live" tych wybitnych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie, Ewood Park.