Mecz Blackburn kontra Barnsley na stadionie Ewood Park dnia 2021-12-29 19:45: 2-1

Blackburn kontra Barnsley wynik meczu 2-1.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Blackburn a Barnsley wynik to 1-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-1.

W dniu 2021-12-29 19:45 na obiekcie sportowym Ewood Park rozegrał się mecz piłkarski ligi Championship kolejki 25. Zmierzyły się ze sobą Blackburn oraz Barnsley.

Gole strzelali: J. Rothwell 24' 1-0 J. Buckley C. Morris 45' 1-1 C. Oduor B. Brereton 65' 2-1 J. Buckley

Żółte kartki Blackburn: Darragh Lenihan 67' Sam Gallagher 83' Thomas Kaminski 88'

Żółte kartki Barnsley: Josh Benson 64'

Czerwone kartki Blackburn:

Czerwone kartki Barnsley:

Sędzią głównym tego spotkania był Dean Whitestone, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Blackburn stawi czoła Wigan, następne spotkania z drużynami Cardiff oraz Middlesbrough natomiast Barnsley z Nottingham Forest. Następne mecze zagra z drużynami Barrow oraz Stoke City.

Dzisiaj liczni kibice śledzą niezwykle fascynujące poczynania, które tyczą się ligi Championship. Mocne drużyny piłkarskie z tej ligi oraz zawodnicy jak Darragh Lenihan Josh Benson raz za razem gwarantują kapitalnym miłośnikom piłki nożnej emocje sięgające zenitu. Trafiamy na wyjątkowe bramki czy asysty, ostre sytuacje na faul gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Interesujące walki pomiędzy drużynami okazują się niezwykle nieustępliwe, niezwykle rzadko bywa, że są to mecze mało interesujące. To też warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów oraz przeglądać spotkania piłkarskie znakomitej ligi Championship oraz śledzić codziennie zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich. Udział takich drużyn jak Blackburn oraz Barnsley w lidze Championship zapewnia super emocje oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie live tych wybitnych sportowców oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie, Ewood Park.