Blackburn kontra Peterborough, wynik meczu 4-0

Blackburn kontra Peterborough, wynik 4-0. Dnia 2021-11-24 19:45 na stadionie Ewood Park rozegrał się interesujący mecz futbolowy ligi Championship kolejki 19. Na przeciw siebie stanęły Blackburn i Peterborough.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Blackburn a Peterborough wynik wynosił 3-0. Końcowy wynik meczu to 4-0.

 

Gole strzelali: H. Pickering 16' 1-0 J. Buckley B. Brereton 35' 2-0 T. Dolan D. Lenihan 45' 3-0 J. Rothwell B. Brereton 60' 4-0 J. Rothwell

Żółte kartki Blackburn: Ben Brereton 53'

Żółte kartki Peterborough: Mark Beevers 44' Ronnie Edwards 71'

Czerwone kartki Blackburn:

Czerwone kartki Peterborough:

Sędzią głównym tego spotkania był John Brooks, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Blackburn stawi czoła Preston, następne spotkania z drużynami Bournemouth i Birmingham. Kolejno natomiast Peterborough podejmie Nottingham Forest. Następne mecze zagra z drużynami Millwall i Blackpool.

Wielu kibiców śledzi ekscytujące starcia w lidze Championship. Ciekawe drużyny futbolowe i zawodnicy jak Ben Brereton Mark Beevers nieustannie zapewniają kapitalnym fanom mnóstwo niesamowitych wrażeń. Obserwujemy bezlitosne faule zakończone żółtą kartką, idealnie wyliczone asysty czy sytuacje podbramkowe, które dodają pikanterii całemu wydarzeniu. Walki pomiędzy piłkarzami są niezwykle bezkompromisowe, rzadko bywa koniec końców, że spotkania przynudzają. Dlatego więc warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach i przeglądać mecze futbolowe lubianej ligi Championship i śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich. Blackburn i Peterborough i ich udział w lidze Championship gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych uzdolnionych sportowców i ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Ewood Park.