Dnia 2023-09-20 18:45 odbyło się spotkanie Blackburn vs Sunderland zakończone wynikiem 1-3

Pierwsza część spotkania między Blackburn oraz Sunderland zakończyła się wynikiem 1-2. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-3.

W dniu 2023-09-20 18:45 na obiekcie sportowym Ewood Park rozegrał się mecz piłkarski ligi Championship kolejki 7 pomiędzy Blackburn a Sunderland.

Gole strzelali: J. Clarke 28' 0-1 H. Leonard 35' 1-1 C. Brittain D. Neil 45' 1-2 J. Clarke 78' 1-3 A. Pritchard

Żółte kartki Blackburn: Lewis Travis 31' Adam Wharton 45' Harry Leonard 50' Jake Garrett 77' Joe Rankin-Costello 90'

Żółte kartki Sunderland: Alex Pritchard 71' Abdoullah Ba 86' Daniel Ballard 90'

Czerwone kartki Blackburn:

Czerwone kartki Sunderland:

Sędzią głównym tego spotkania był John Busby, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu Blackburn stanie naprzeciw Cardiff, następne spotkania z drużynami Leicester i Coventry a Sunderland z Sheffield Wednesday. Następne mecze zagra z drużynami Watford i Middlesbrough.

Wierni kibice z dużym zaangażowaniem śledzą potyczki w lidze Championship. Ciekawe piłkarskie zespoły z ligi i zawodnicy tacy jak Lewis Travis Alex Pritchard często zaserwowały fantastycznym kibicom wrażenia sięgające zenitu. Cieszące oko zmagania między zawodnikami ligowymi bywają nieustępliwe, rzadko bywa ostatecznie, że są to widowiska nie warte uwagi. Nieustannie obserwujemy bezwzględne sytuacje na faul zakończone żółtym kartonikiem, wspaniałe sytuacje podbramkowe i asysty, które gwarantują wyjątkowe wrażenia z meczu. Dlatego też warto śledzić mecze piłkarskie znanej ligi Championship oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli i przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych emocjonujących potyczek futbolowych. Blackburn oraz Sunderland i ich udział w lidze Championship zapewnia super wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych doświadczonych sportowców oraz spektakularnej walki między nimi na wyjątkowym stadionie, Ewood Park.