Na obiekcie Ewood Park miał miejsce mecz między Blackburn oraz Stoke City - wynik 0-1

Blackburn - Stoke City, wynik 0-1. W dniu 2022-08-27 14:00 na stadionie Ewood Park odbył się mecz piłkarski ligi Championship kolejki 6. Zmierzyły się Blackburn oraz Stoke City.

Pierwsza część spotkania między Blackburn a Stoke City zakończyła się 0-1. Końcowy wynik meczu to 0-1.

 

Gole strzelali: L. Baker 27' 0-1

Żółte kartki Blackburn: Joe Rankin-Costello 10' Lewis Travis 41' Ashley Phillips 59'

Żółte kartki Stoke City: Dwight Gayle 57' Tariqe Fosu-Henry 83' Lewis Baker 90'

Czerwone kartki Blackburn:

Czerwone kartki Stoke City:

Sędzią głównym tego spotkania był England Darren, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Blackburn stawi czoła Blackpool, następne spotkania z drużynami Bristol City oraz Wigan. Kolejno natomiast Stoke City z Swansea. Następne mecze zagra z drużynami Reading oraz Luton.

Mnóstwo kibiców śledzi ciekawe starcia, które dotyczą ligi Championship. Utalentowane drużyny piłkarskie oraz zawodnicy tacy jak Joe Rankin-Costello Dwight Gayle nierzadko zagwarantowały wyśmienitym entuzjastom piłki nożnej wrażenia z najwyższej półki. Zdarzają się wyśmienite bramki czy asysty, bezwzględne faule kończące się niejednokrotnie czerwonym kartonikiem gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska. Interesujące walki między graczami ligowymi bywają bezkompromisowe, rzadko bywa jednoznacznie, że są to zmagania nużące. Z tego powodu warto oglądać mecze piłkarskie znanej ligi Championship i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli oraz śledzić wszelkie zapowiedzi nadchodzących ligowych zmagań piłkarskich. Uczestnictwo takich drużyn jak Blackburn i Stoke City w lidze Championship zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych doświadczonych sportowców i ich zmagań na wyjątkowym stadionie, Ewood Park.