Spotkanie Sunderland - Blackburn zakończone wynikiem 2-1

Sunderland - Blackburn zakończony wynikiem 2-1. Dnia 2022-12-26 12:30 na obiekcie sportowym Stadium of Light rozegrał się mecz ligi Championship kolejki 24. Na przeciw siebie stanęły Sunderland oraz Blackburn.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Sunderland a Blackburn zakończyła się 1-1. Końcowy wynik meczu to 2-1.

Gole strzelali: R. Stewart 18' 0-1 R. Stewart 22' 1-1 E. Simms 90' 2-1 D. Ballard

Żółte kartki Sunderland: Dennis Cirkin 39' Trai Hume 60' Amad Diallo 90'

Żółte kartki Blackburn: Tyler Morton 25' Daniel Ayala 52' John Buckley 87' Joe Rankin-Costello 90' George Hirst 90'

Czerwone kartki Sunderland:

Czerwone kartki Blackburn:

Sędzią głównym tego spotkania był Darren Bond, England. Asystowało mu trzech doświadczonych sędziów. W kolejnym meczu meczu Sunderland zmierzy się już z Wigan, następne spotkania z drużynami Blackpool oraz Shrewsbury a Blackburn podejmie Middlesbrough. Następne mecze zagra z drużynami Cardiff oraz Norwich.

Oddani fani futbolu śledzą bardzo interesujące starcia, które tyczą się ligi Championship. Uzdolnione zespoły futbolowe z tej ligi oraz piłkarze jak Dennis Cirkin Tyler Morton systematycznie zapewniają wyborowym entuzjastom futbolu wiele wrażeń. Potyczki pomiędzy piłkarzami ligowymi bywają zaciekłe, nie często bywa, iż są to widowiska statyczne. Trafiamy na bezlitosne sytuacje na faul, wyjątkowe gole oraz asysty zapewniające smaczku całemu widowisku. Z tego powodu warto śledzić zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich,oglądać wydarzenia piłkarskiej znakomitej ligi Championship oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. Udział takich zespołów jak Sunderland i Blackburn z ligi Championship zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wybitnych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na tak wspaniałym stadionie jak Stadium of Light.