Dnia 2021-08-28 14:00 miał miejsce mecz między Middlesbrough oraz Blackburn: 1-1

W dniu 2021-08-28 14:00 na stadionie Riverside Stadium rozegrał się mecz futbolowy ligi Championship kolejki 5 pomiędzy Middlesbrough a Blackburn.

Po pierwszej połowie meczu między Middlesbrough i Blackburn wynik wynosił 1-1. Końcowy wynik meczu to 1-1.

 

Gole strzelali: S. Gallagher 17' 0-1 I. Poveda-Ocampo J. Howson 36' 1-1 A. Dijksteel

Żółte kartki Middlesbrough: Toyosi Olusanya 87'

Żółte kartki Blackburn: Hayden Carter 19' Hayden Carter 79' Lewis Travis 87' Tyrhys Dolan 90'

Czerwone kartki Middlesbrough: Sam Morsy 81'

Czerwone kartki Blackburn: Hayden Carter 79'

Główny arbiter meczu - Salisbury Michael, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Middlesbrough stawi czoła Nottingham Forest, następne spotkania z drużynami Blackpool oraz Reading a Blackburn z Hull City. Następne mecze zagra z drużynami Barnsley oraz Cardiff.

W dzisiejszych czasach wierni kibice piłki nożnej z dużym zapałem śledzą starcia ligi Championship. Interesujące drużyny piłkarskie oraz zawodnicy tacy jak między innymi Toyosi Olusanya Hayden Carter stale zapewniają kapitalnym miłośnikom piłki nożnej wrażenia z najwyższej półki. Zapadające w pamięć potyczki między piłkarzami ligowymi są nieustępliwe, rzadko bywa definitywnie, że są to widowiska statyczne. Natrafiamy na efektowne bramki i asysty, nieprzepisowe sytuacje z faulem zakończone niejednokrotnie czerwonym kartonikiem zapewniające smaczku całemu widowisku. To też warto śledzić zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych iśledzić widowiska sportowe popularnej ligi Championship oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań. Udział takich zespołów jak Middlesbrough i Blackburn z ligi Championship zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie "live" tych doświadczonych sportowców i spektakularnej walki między nimi na pamiętnym stadionie jak Riverside Stadium.