Spotkanie Birmingham - Blackburn zakończone wynikiem 1-2

Birmingham - Blackburn 1-2.

Pierwsza część spotkania między Birmingham a Blackburn zakończyła się wynikiem 0-2. Końcowy wynik meczu to 1-2.

W dniu 2022-05-07 11:30 na obiekcie sportowym St Andrew's Stadium rozegrał się mecz ligi Championship kolejki 46 pomiędzy Birmingham a Blackburn.

Gole strzelali: J. Buckley 29' 0-1 R. Hedges B. Brereton 45' 0-2 H. Pickering K. Pedersen 78' 1-2 J. James

Żółte kartki Birmingham:

Żółte kartki Blackburn: Adetayo Edun 43'

Czerwone kartki Birmingham:

Czerwone kartki Blackburn:

Główny sędzia meczu to A. Davies. Asystowało mu 3 utalentowanych sędziów. W kolejnym meczu drużyna Birmingham zmierzy się już z , następne spotkania z drużynami oraz natomiast Blackburn z . Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Liczni fani śledzą bardzo interesujące poczynania, które tyczą się ligi Championship. Liczące się piłkarskie drużyny oraz zawodnicy tacy jak Adetayo Edun niejednokrotnie zagwarantowały fantastycznym fanom wrażenia sięgające zenitu. Obserwujemy ostre sytuacje z faulem, widowiskowe asysty i gole gwarantujące dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Walki między piłkarzami są zajadłe, bardzo rzadko zdarza się, że są to widowiska nużące. Serdecznie zachęcamy każdego fana, aby śledzić zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli oraz śledzić widowiska sportowe profesjonalnej ligi Championship. Uczestnictwo takich legendarnych zespołów jak Birmingham i Blackburn w lidze Championship gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wybitnych piłkarzy i ich zmagań na pamiętnym stadionie, St Andrew's Stadium.