Dnia 2023-04-19 18:45 na stadionie Ewood Park odbył się mecz Blackburn vs Coventry - wynik 1-1

Blackburn vs Coventry, wynik końcowy 1-1. W dniu 2023-04-19 18:45 na obiekcie sportowym Ewood Park odbył się mecz ligi Championship kolejki 43. Na przeciw siebie stanęły Blackburn oraz Coventry.

Po pierwszej połowie spotkania między Blackburn i Coventry wynik wynosił 1-0. Końcowy wynik meczu to 1-1.

 

Gole strzelali: S. Gallagher 39' 1-0 J. Rankin-Costello B. Wilson 90' 1-1 G. Hamer

Żółte kartki Blackburn: Lewis Travis 45' Joe Rankin-Costello 80' Ryan Hedges 90'

Żółte kartki Coventry: Callum Doyle 90'

Czerwone kartki Blackburn:

Czerwone kartki Coventry:

Główny sędzia meczu to Jeremy Simpson, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Blackburn stanie naprzeciw Burnley, następne spotkania z drużynami Luton oraz Millwall a Coventry podejmie Birmingham. Następne mecze zagra z drużynami Middlesbrough oraz .

Bardzo często fani piłki nożnej z zaangażowaniem śledzą bardzo interesujące poczynania, które dotyczą ligi Championship. Interesujące drużyny futbolowe z tej ligi oraz zawodnicy tacy jak przykładowo Lewis Travis Callum Doyle raz za razem zagwarantowały własnym wiernym miłośnikom futbolu wiele niezapomnianych przeżyć. Potyczki między zawodnikami z ligi są nader bezkompromisowe, nie często bywa ostatecznie, że zmagania przynudzają. Natrafiamy na nieczyste faule kończące się niejednokrotnie pokazaniem żółtego kartonika, wyjątkowe sytuacje podbramkowe czy asysty dodające wspaniałe przeżycia i przyjemność z meczu. Warto więc śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących meczów futbolowych i śledzić spotkania piłkarskiej emocjonującej ligi Championship oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. Blackburn i Coventry i ich udział w Championship zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wszechstronnych sportowców i widowiskowej walki między nimi na tak znamienitym stadionie, Ewood Park.