Mecz Reading - Blackburn zakończony wynikiem 1-0 na stadionie Select Car Leasing Stadium dnia 2022-03-19 15:00

 

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Reading a Blackburn wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik spotkania to 1-0.

Dnia 2022-03-19 15:00 na stadionie Select Car Leasing Stadium odbył się mecz ligi Championship kolejki 39 pomiędzy Reading a Blackburn.

Gole strzelali: J. Laurent 78' 1-0

Żółte kartki Reading: Andy Yiadom 15'

Żółte kartki Blackburn: John Buckley 49' Scott Wharton 90'

Czerwone kartki Reading:

Czerwone kartki Blackburn:

Główny sędzia spotkania to James Linington, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu drużyna Reading zmierzy się już z Barnsley, następne spotkania z drużynami Stoke City oraz Cardiff. Kolejno natomiast Blackburn z Coventry. Następne mecze zagra z drużynami Blackpool oraz Peterborough.

Dzisiaj wielu fanów futbolu z entuzjazmem śledzi ekscytujące poczynania, które mają miejsce w lidze Championship. Liczące się zespoły futbolowe oraz piłkarze jak Andy Yiadom John Buckley nierzadko zagwarantowały wyborowym fanom emocje z najwyższej półki. Trafiamy na wyjątkowe gole oraz asysty, brutalne faule zakończone niejednokrotnie pokazaniem żółtego kartonika zapewniające wyjątkowe przeżycia oraz przyjemność z meczu. Interesujące potyczki pomiędzy zawodnikami ligowymi zdarzają się zagorzałe, bardzo rzadko zdarza się, że mecze nudzą. Zachęcamy każdego fana futbolu, aby być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań, przeglądać mecze futbolowe popularnej ligi Championship oraz przeglądać zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich. Reading oraz Blackburn jak ich udział w lidze Championship gwarantuje wspaniałe emocje oraz sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wybitnych sportowców oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie jak Select Car Leasing Stadium.