Mecz Blackburn vs Derby zakończony wynikiem 3-1 dnia 2022-03-15 19:45

Blackburn vs Derby wynik spotkania 3-1.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Blackburn oraz Derby zakończyła się wynikiem 0-1. Końcowy wynik spotkania to 3-1.

W dniu 2022-03-15 19:45 na obiekcie sportowym Ewood Park rozegrał się mecz ligi Championship kolejki 38 pomiędzy Blackburn a Derby.

Gole strzelali: R. Morrison 28' 0-1 N. Byrne S. Wharton 53' 1-1 J. Rothwell T. Dolan 59' 2-1 B. Dack S. Gallagher 90' 3-1 R. Giles

Żółte kartki Blackburn: Lewis Travis 83'

Żółte kartki Derby: Ravel Morrison 67'

Czerwone kartki Blackburn:

Czerwone kartki Derby:

Sędzią głównym tego spotkania był Tony Harrington, England. Pomagało mu trzech sędziów. W następnym meczu Blackburn stawi czoła Coventry, następne spotkania z drużynami Blackpool i Peterborough a Derby podejmie Preston. Następne mecze zagra z drużynami Swansea i Fulham.

Wielu kibiców z entuzjazmem śledzi potyczki, które dotyczą ligi Championship. Uzdolnione drużyny piłkarskie z tej ligi i zawodnicy jak Lewis Travis Ravel Morrison częstokroć zapewniły wyśmienitym miłośnikom emocje zapadające w pamięć. Obserwujemy bezlitosne sytuacje z faulem, idealnie wyliczone bramki i asysty dodające dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Zapadające w pamięć potyczki pomiędzy zawodnikami ligowymi bywają nader zażarte, niezwykle rzadko bywa koniec końców, iż są to mecze statyczne. Dlatego też warto śledzić spotkania piłkarskiej ligi Championship, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych emocjonujących meczów piłkarskich. Blackburn oraz Derby jak ich udział w Championship gwarantuje super emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie na żywo tych wybitnych sportowców oraz ich zmagań na historycznym stadionie jak Ewood Park.