Middlesbrough - Blackburn, wynik meczu - 1-2

Middlesbrough - Blackburn zakończony wynikiem 1-2.

Pierwsza połowa spotkania między Middlesbrough oraz Blackburn zakończyła się 1-2. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-2.

W dniu 2022-10-15 14:00 na stadionie Riverside Stadium odbył się mecz ligi Championship kolejki 15 pomiędzy Middlesbrough a Blackburn.

Gole strzelali: D. Lenihan 4' 0-1 S. Gallagher 17' 0-2 D. Hyam D. Watmore 45' 1-2 J. Howson

Żółte kartki Middlesbrough: Rodrigo Muniz 27' Paddy McNair 90'

Żółte kartki Blackburn: Lewis Travis 27' Tyler Morton 51' Thomas Kaminski 77' Tyrhys Dolan 90'

Czerwone kartki Middlesbrough:

Czerwone kartki Blackburn:

Główny sędzia spotkania to Darren Bond, England. Asystowało mu 3 doświadczonych sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Middlesbrough stanie naprzeciw Wigan, następne spotkania z drużynami Huddersfield i Preston. Kolejno natomiast Blackburn z Sunderland. Następne mecze zagra z drużynami Birmingham i Hull City.

W dzisiejszych czasach wierni kibice śledzą bardzo ciekawe potyczki, które tyczą się ligi Championship. Mocne futbolowe drużyny i zawodnicy jak Rodrigo Muniz Lewis Travis często gwarantują wyborowym sympatykom emocje zapadające w pamięć. Obserwujemy przechodzące do historii gole i asysty, brutalne sytuacje na faul dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Wspaniałe walki między drużynami ligowymi bywają nieustępliwe, bardzo rzadko okazuje się, że są to widowiska nie warte uwagi. Z tego powodu warto śledzić wydarzenia piłkarskiej lubianej ligi Championship, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących zmagań piłkarskich. Middlesbrough oraz Blackburn jak ich udział w lidze Championship zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie live tych doświadczonych piłkarzy oraz spektakularnej walki między nimi na znamienitym stadionie, Riverside Stadium.