Blackburn vs Hull City, wynik meczu 1-2

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy Blackburn i Hull City wynik to 0-0. Końcowy wynik spotkania to 1-2.

W dniu 2023-08-19 14:00 na stadionie Ewood Park rozegrał się mecz ligi Championship kolejki 3. Na przeciw siebie stanęły Blackburn i Hull City.

Gole strzelali: S. Gallagher 74' 1-0 A. Connolly 81' 1-1 J. Seri A. Connolly 88' 1-2 A. Jones

Żółte kartki Blackburn: John Buckley -5' Sam Gallagher 83'

Żółte kartki Hull City: Jason Lokilo -5' Jacob Greaves 41' Adama Traoré 43'

Czerwone kartki Blackburn: Harry Pickering 17'

Czerwone kartki Hull City:

Główny arbiter spotkania to Oliver Langford, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu meczu Blackburn zmierzy się już z Watford, następne spotkania z drużynami Harrogate Town i Plymouth. Kolejno natomiast Hull City zmierzy się z Bristol City. Następne mecze zagra z drużynami Leicester i Coventry.

Bardzo często wierni kibice piłki nożnej śledzą starcia ligi Championship. Ciekawe piłkarskie zespoły z ligi i piłkarze jak John Buckley Jason Lokilo nierzadko zaserwowały pierwszorzędnym entuzjastom piłki nożnej wrażenia sięgające zenitu. Zmagania pomiędzy graczami zdarzają się zażarte, bardzo rzadko zdarza się ostatecznie, że potyczki nie są interesujące. Obserwujemy wyśmienite asysty i bramki, nieczyste sytuacje na faul kończące się czerwonym kartonikiem zapewniające pikanterii całemu wydarzeniu. Serdecznie zachęcamy każdego fana futbolu, żeby oglądać mecze piłkarskie popularnej ligi Championship, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli i przeglądać każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych. Blackburn i Hull City oraz ich udział w Championship zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie na żywo tych wybitnych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie, Ewood Park.