Dnia 2022-08-20 14:00 miał miejsce mecz Sheffield Utd - Blackburn zakończony wynikiem 3-0

Sheffield Utd - Blackburn, wynik 3-0.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Sheffield Utd i Blackburn wynik to 1-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 3-0.

W dniu 2022-08-20 14:00 na stadionie Bramall Lane rozegrał się mecz piłkarski ligi Championship kolejki Regular Season - 5. Na przeciw siebie stanęły Sheffield Utd i Blackburn.

Gole strzelali: O. Norwood 31' 1-0 I. Ndiaye 72' 2-0 S. Berge I. Ndiaye 79' 3-0

Żółte kartki Sheffield Utd: Max Lowe 41' Anel Ahmedhodžić 51' Iliman Ndiaye 79'

Żółte kartki Blackburn: Sam Gallagher 51' Ben Brereton Díaz 56'

Czerwone kartki Sheffield Utd:

Czerwone kartki Blackburn:

Sędzią głównym tego spotkania był Leigh Doughty, England. Pomagało mu 3 doświadczonych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Sheffield Utd stanie naprzeciw Wrexham, następne spotkania z drużynami Rotherham i Swansea. Kolejno natomiast Blackburn z Birmingham. Następne mecze zagra z drużynami Wigan i Watford.

Kibice śledzą pasjonujące potyczki, które dotyczą ligi Championship. Uzdolnione zespoły piłkarskie z tej ligi i piłkarze tacy jak Max Lowe Sam Gallagher stale sprawiają swoim wiernym sympatykom mnóstwo niezapomnianych wrażeń. Potyczki pomiędzy graczami ligowymi są niezwykle zajadłe, nie często bywa definitywnie, że spotkania nas nudzą. Trafiamy na wspaniałe bramki oraz asysty, brutalne faule zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska. To też warto przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach i śledzić wydarzenia piłkarskiej emocjonującej ligi Championship. Sheffield Utd i Blackburn i ich udział w lidze Championship gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie "live" tych wybitnych piłkarzy i ich zmagań na wspaniałym stadionie, Bramall Lane.