Spotkanie Bristol City vs Blackburn, wynik 1-1

Bristol City vs Blackburn wynik 1-1. W dniu 2021-11-20 15:00 na obiekcie sportowym Ashton Gate odbył się mecz ligi Championship kolejki 18 pomiędzy Bristol City a Blackburn.

Po pierwszej połowie spotkania między Bristol City a Blackburn wynik to 1-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-1.

Gole strzelali: C. O'Dowda 34' 1-0 A. Weimann B. Brereton 75' 1-1

Żółte kartki Bristol City: Joe Williams 71' Han-Noah Massengo 74'

Żółte kartki Blackburn: Ryan Nyambe 33' Joe Rothwell 82'

Czerwone kartki Bristol City:

Czerwone kartki Blackburn:

Główny sędzia meczu to John Busby, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu Bristol City stanie naprzeciw Stoke City, następne spotkania z drużynami Sheffield Utd i Derby natomiast Blackburn z Peterborough. Następne mecze zagra z drużynami Stoke City i Preston.

Wielu kibiców śledzi ekscytujące starcia, które tyczą się ligi Championship. Mocne drużyny futbolowe z ligi i zawodnicy tacy jak m.in. Joe Williams Ryan Nyambe niejednokrotnie zapewniły wspaniałym fanom wrażenia zapadające w pamięć. Potyczki między drużynami bywają bezkompromisowe, rzadko okazuje się jednoznacznie, że są to mecze mało interesujące. Często natrafiamy na wspaniałe asysty i sytuacje podbramkowe, ostre faule, które dodają niesamowite przeżycia oraz przyjemność z meczu. Zachęcamy każdego fana futbolu, aby śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych orazśledzić mecze futbolowe znakomitej ligi Championship i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach. Bristol City oraz Blackburn i ich udział w Championship zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wszechstronnych sportowców oraz widowiskowej walki między nimi na wyjątkowym stadionie jak Ashton Gate.