Mecz pomiędzy Blackburn oraz Nottingham Forest zakończony wynikiem 0-2 na obiekcie Ewood Park

Blackburn - Nottingham Forest, wynik 0-2.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Blackburn a Nottingham Forest zakończyła się 0-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-2.

Dnia 2022-02-09 19:45 na obiekcie sportowym Ewood Park rozegrał się mecz ligi Championship kolejki 31. Na przeciw siebie stanęły Blackburn oraz Nottingham Forest.

Gole strzelali: J. Garner 22' 0-1 K. Davis B. Johnson 90' 0-2

Żółte kartki Blackburn: John Buckley 18' Darragh Lenihan 40' Joe Rothwell 50' Darragh Lenihan 53' Ben Brereton Díaz 59'

Żółte kartki Nottingham Forest: Jack Colback 31' James Garner 69' Sam Surridge 87'

Czerwone kartki Blackburn: Darragh Lenihan 53'

Czerwone kartki Nottingham Forest:

Sędzią głównym tego spotkania był Josh Smith, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Blackburn stawi czoła West Brom, następne spotkania z drużynami Millwall oraz Sheffield Utd a Nottingham Forest z Bournemouth. Następne mecze zagra z drużynami Preston oraz Bristol City.

Coraz częściej oddani fani futbolu śledzą bardzo ciekawe starcia, które startują w lidze Championship. Fascynujące drużyny piłkarskie oraz zawodnicy jak John Buckley Jack Colback niejednokrotnie zapewniły wspaniałym fanom emocje sięgające zenitu. Interesujące zmagania pomiędzy drużynami bywają bardzo zażarte, nie często bywa, że są to mecze mało interesujące. Zdarzają się książkowe sytuacje podbramkowe i asysty, nieprzepisowe faule, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska. Zachęcamy, aby śledzić widowiska piłkarskie ligi Championship i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań oraz śledzić wszelkie zapowiedzi nadchodzących ligowych meczów futbolowych. Blackburn i Nottingham Forest oraz ich udział w lidze Championship zapewnia super emocje i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie "live" tych wszechstronnych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie, Ewood Park.