Millwall kontra Blackburn, wynik spotkania: 1-2

W meczu 13. kolejki Championship drużyna Millwall podejmowała u siebie Blackburn. Spotkanie, które odbyło się na stadionie The Den, było pełne emocji i niezwykle wyrównane. Ostatecznie to goście wyszli zwycięsko, pokonując gospodarzy wynikiem 2-1. Wynik na przerwę wskazywał remis 1-1, a decydująca bramka padła dopiero w drugiej połowie. Sędzią spotkania był Andy Davies z Anglii.

Wynik meczu: Millwall 1-2 Blackburn

W kolejce numer 13 rozgrywek Championship doszło do pojedynku pomiędzy drużynami Millwall i Blackburn. Mecz ten odbył się na stadionie The Den, który wypełniły tysiące kibiców, pragnących zobaczyć emocjonującą rywalizację.

The Den - miejsce niesamowitych emocji

The Den to stadion, na którym bije serce drużyny Millwall. To tutaj piłkarze oraz kibice odnoszą wielkie sukcesy i przeżywają chwile pełne pasji. Atmosfera była elektryzująca już od samego początku, a trybuny wypełniły się kibicami, którzy niezwykle tęsknili za spotkaniami na żywo.

Wczesne prowadzenie

Mecz rozpoczął się dynamicznie, a już w 3. minucie gospodarze objęli prowadzenie. W. Harding wpisał się na listę strzelców, umieszczając piłkę w siatce rywali. Millwall prowadził 1-0, co jeszcze bardziej podgrzało atmosferę na stadionie.

Wyrównanie i emocjonująca druga połowa

Jednak Blackburn nie zamierzało się poddawać. W 22. minucie J. Rankin-Costello wyrównał stan meczu na 1-1, wykorzystując asystę C. Brittaina. Od tego momentu emocje sięgnęły zenitu, a obie drużyny starały się zdobyć kolejnego gola.

W drugiej połowie to jednak Blackburn okazało się bardziej skuteczne. W 51. minucie C. Brittain strzelił bramkę na 2-1, tym razem samodzielnie decydując o wyniku. J. Hill zanotował asystę przy tym trafieniu, co tylko podkreśliło znakomitą współpracę drużyny.

Wysoka temperatura na boisku

Mecz toczył się w dosyć nerwowej atmosferze, a sędzia Andy Davies musiał być czujny na wszelkie przewinienia. Ostatecznie nie doszło do żadnych czerwonych kartek dla obu drużyn, jednak w 90. minucie Tyrhys Dolan został ukarany żółtą kartką.

Podsumowanie

Mecz pomiędzy Millwall a Blackburn dostarczył kibicom mnóstwo emocji. Przewaga Blackburn w drugiej połowie pozwoliła im zdobyć zwycięskiego gola i odnieść cenne trzy punkty. Dla obu drużyn to kolejny etap sezonu, którym będą się chciały podzielić z kibicami w kolejnych spotkaniach. Następne mecze dla Millwall to starcia z Southampton, Sheffield Wednesday oraz Coventry, natomiast Blackburn zmierzy się z Chelsea, Norwich oraz Preston.