Dnia 2022-04-18 14:00 na obiekcie Ewood Park miał miejsce mecz pomiędzy Blackburn i Stoke City zakończony wynikiem 0-1

Blackburn vs Stoke City, wynik końcowy 0-1. Dnia 2022-04-18 14:00 na obiekcie sportowym Ewood Park rozegrał się znakomity mecz futbolowy ligi Championship kolejki 43 pomiędzy Blackburn a Stoke City.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Blackburn oraz Stoke City wynik wynosił 0-1. Końcowy wynik spotkania to 0-1.

Gole strzelali: Jacob Brown 4' 0-1 Josh Maja

Żółte kartki Blackburn: Scott Wharton 32' Jan Paul van Hecke 34'

Żółte kartki Stoke City: Josh Maja 23' Tommy Smith 56'

Czerwone kartki Blackburn:

Czerwone kartki Stoke City:

Główny arbiter spotkania to Geoff Eltringham, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu Blackburn stanie naprzeciw Preston, następne spotkania z drużynami Bournemouth i Birmingham natomiast Stoke City zmierzy się z QPR. Następne mecze zagra z drużynami Middlesbrough i Coventry.

Wielu fanów śledzi starcia, które odbywają się w lidze Championship. Uzdolnione drużyny piłkarskie i piłkarze tacy jak między innymi Scott Wharton Josh Maja nieprzerwanie zapewniają wyborowym miłośnikom emocje zapadające w pamięć. Trafiamy na efektowne asysty oraz sytuacje podbramkowe, bezlitosne sytuacje z faulem kończące się pokazaniem żółtej kartki, które dodają smaczku całemu wydarzeniu. Walki pomiędzy drużynami piłkarskimi bywają zaciekłe, nie często okazuje się ostatecznie, że mecze nudzą. Z tego względu warto śledzić zapowiedzi nadchodzących emocjonujących zmagań piłkarskich oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i przeglądać mecze piłkarskie znanej ligi Championship. Blackburn oraz Stoke City oraz ich udział w Championship gwarantuje super emocje oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wybitnych piłkarzy oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie, Ewood Park.