Dnia 2022-12-29 19:45 odbyło się spotkanie Blackburn kontra Middlesbrough zakończone wynikiem 1-2

Dnia 2022-12-29 19:45 na obiekcie sportowym Ewood Park rozegrał się mecz ligi Championship kolejki 25. Na przeciw siebie stanęły Blackburn oraz Middlesbrough.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Blackburn a Middlesbrough wynik to 1-0. Końcowy wynik spotkania to 1-2.

Gole strzelali: Ryan Hedges 6' 1-0 John Buckley Marcus Forss 46' 1-1 Matt Crooks Riley McGree 56' 1-2 Marcus Forss

Żółte kartki Blackburn: Dominic Hyam 90'

Żółte kartki Middlesbrough: Hayden Hackney 8' Matt Crooks 49' Tommy Smith 81'

Czerwone kartki Blackburn: John Buckley 50'

Czerwone kartki Middlesbrough:

Główny arbiter spotkania - Leigh Doughty, England. Asystowało mu trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Blackburn zmierzy się już z Cardiff, następne spotkania z drużynami Norwich oraz Rotherham a Middlesbrough zmierzy się z Birmingham. Następne mecze zagra z drużynami Brighton oraz Millwall.

W dobie dzisiejszych czasów liczni fani futbolu z zaangażowaniem śledzą ekscytujące potyczki, które startują w lidze Championship. Fascynujące zespoły futbolowe oraz zawodnicy jak Dominic Hyam Hayden Hackney systematycznie gwarantują pierwszorzędnym fanom mnóstwo niezapomnianych przeżyć. Bardzo często zdarzają się zapadające w pamięć bramki oraz asysty, bezlitosne faule kończące się żółtą kartką zapewniające niesamowite przeżycia i przyjemność z meczu. Potyczki pomiędzy zawodnikami są niezwykle nieustępliwe, nie często bywa ostatecznie, że mecze nudzą kibica. Dlatego więc warto oglądać spotkania piłkarskiej profesjonalnej ligi Championship i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów oraz śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich. Blackburn i Middlesbrough jak ich udział w lidze Championship gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie na żywo tych doświadczonych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na tak znamienitym stadionie jak Ewood Park.