Spotkanie Blackburn - Middlesbrough na stadionie Ewood Park: końcowy wynik 1-0

Blackburn - Middlesbrough, wynik 1-0.

Po pierwszej połowie meczu między Blackburn i Middlesbrough wynik to 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-0.

Dnia 2022-01-24 19:45 na stadionie Ewood Park odbył się znakomity mecz ligi Championship kolejki - 28. Na przeciw siebie stanęły Blackburn i Middlesbrough.

Gole strzelali: S. Gallagher 76' 1-0

Żółte kartki Blackburn: Ryan Nyambe 37' Lewis Travis 50' Adetayo Edun 90' Scott Wharton 90'

Żółte kartki Middlesbrough: Neil Taylor 4' Matt Crooks 15' Aaron Connolly 26' Marcus Tavernier 29' Isaiah Jones 90' Paddy McNair 90'

Czerwone kartki Blackburn:

Czerwone kartki Middlesbrough:

Sędzią głównym tego spotkania był England Darren, England. Asystowało mu trzech sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Blackburn stawi czoła Swansea, następne spotkania z drużynami Nottingham Forest i West Brom a Middlesbrough z Manchester United. Następne mecze zagra z drużynami QPR i Derby.

Dzisiaj wierni fani futbolu z dużym zaangażowaniem śledzą pasjonujące starcia, które tyczą się ligi Championship. Utalentowane drużyny futbolowe z tejże ligi i piłkarze jak Ryan Nyambe Neil Taylor często serwują pierwszorzędnym fanom wiele wrażeń. Wspaniałe zmagania między piłkarzami zdarzają się zajadłe, rzadko bywa koniec końców, iż zmagania nudzą kibica. Nieustannie obserwujemy nieprzepisowe sytuacje na faul zakończone niejednokrotnie czerwonym kartonikiem, przechodzące do historii asysty i bramki, które gwarantują wyjątkowe przeżycia z meczu. Zachęcamy każdego z fanów futbolu, żeby śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących potyczek piłkarskich i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i oglądać widowiska piłkarskie wyjątkowej ligi Championship. Udział takich lubianych zespołów jak Blackburn i Middlesbrough z ligi Championship zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie "live" tych doświadczonych piłkarzy i ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Ewood Park.