Dnia 2021-09-25 14:00 na stadionie Ewood Park odbyło się spotkanie Blackburn vs Cardiff zakończone wynikiem 5-1

W dniu 2021-09-25 14:00 na stadionie Ewood Park odbył się znakomity mecz ligi Championship kolejki 9. Na przeciw siebie stanęły Blackburn i Cardiff.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Blackburn i Cardiff zakończyła się wynikiem 3-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 5-1.

Gole strzelali: Sam Gallagher 24' 1-0 John Buckley Ben Brereton 32' 2-0 Tyrhys Dolan Ben Brereton 45' 3-0 Tyrhys Dolan 53' 4-0 Sam Gallagher Sean Morrison 58' 4-1 Ryan John Giles Ben Brereton 90' 5-1

Żółte kartki Blackburn:

Żółte kartki Cardiff: Aden Flint 8' Dillon Phillips 89'

Czerwone kartki Blackburn:

Czerwone kartki Cardiff:

Sędzią głównym tego spotkania był Keith Stroud, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu Blackburn stanie naprzeciw Huddersfield, następne spotkania z drużynami Blackpool i Coventry. Kolejno natomiast Cardiff z West Brom. Następne mecze zagra z drużynami Reading i Swansea.

Wierni fani futbolu z zaangażowaniem śledzą ciekawe poczynania w lidze Championship. Uzdolnione piłkarskie drużyny i zawodnicy tacy jak Aden Flint nierzadko zaserwowały wspaniałym miłośnikom futbolu mnóstwo pozytywnych wrażeń. Interesujące zmagania pomiędzy zawodnikami są nader bezkompromisowe, nie często zdarza się, iż są to mecze drętwe. Trafiamy na ostre sytuacje z faulem zakończone wielokrotnie żółtym kartonikiem, widowiskowe gole i asysty, które dodają wspaniałe przeżycia z meczu. Zachęcamy każdego kibica, żeby przeglądać codziennie wszelkie zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i przeglądać wydarzenia piłkarskiej profesjonalnej ligi Championship. Blackburn i Cardiff oraz ich udział w lidze Championship zapewnia super emocje i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych utalentowanych piłkarzy i ich zmagań na widowiskowym stadionie, Ewood Park.